Vývoj produktů využívající in-memory technologii HANA usnadní Fujitsu

Testy a vývoj řešení určených pro in-memory platformu SAP HANA umožní produkt Virtualized Power Appliance, který na trh uvedlo Fujitsu.

Vývoj produktů využívající in-memory technologii HANA usnadní Fujitsu


Dovolí mimo jiné rychleji nasadit výkonná řešení pracující s daty pouze v operační paměti serveru.

Úplná virtualizace in-memory prostředí se softwarem HANA dovoluje podle Fujitsu podnikům dosáhnout větší efektivity nákladů při souběžné realizaci více projektů a lepšího využití technologie bez neustálé potřeby zdůvodňovat náklady na další hardwarové prostředky k otestování každého nového a experimentálního projektu.

Novinka je výsledkem šiřší spolupráce firmy Fujitsu se společnostmi SAP a VMware – cílem bylo uvést na trh zařízení, které zajišťuje kompletní testovací a vývojové prostředí využívající systém VMware vSphere. Toto virtualizované řešení je podle tvůrců založené na standardním průmyslovém rackovém serveru Fujitsu Primergy RX600 S6.

 „Především v náročném prostředí výzkumu a vývoje ocení společnosti možnosti a schopnosti analytiky, kterou jim může nabídnout in-memory computing. Nové zařízení Virtualized Power Appliance pro platformu SAP HANA zefektivní proces testování a evaluace u implementací SAP HANA," říká Joseph Reger, CTO společnosti Fujitsu Technology Solutions.

Úvodní foto: © vege - Fotolia.com


Komentáře