Vývojové centrum Inforu v Praze zaměstná až 300 lidí

Své vývojové centrum (Center of Excellence) v Praze rozšířil Infor. V kompletním obsazení bude zaměstnávat více než 300 vysoce kvalifikovaných IT vývojářů.

Vývojové centrum Inforu v Praze zaměstná až 300 lidí


Pražské vývojové centrum poskytuje vývojové kapacity pro klíčové technologie Infor, včetně aplikační sady Business Intelligence,  integračního middlewaru ION umožňujícího snadno integrovat jak aplikace Infor tak software třetích stran, uživatelského prostředí Ming.le a podnikových mobilních aplikací.

Vedle toho centrum Infor v Praze poskytuje služby mezinárodní podpory pro LN, podnikový ERP systém zaměřený na diskrétní výrobu, a pro aplikace z odvětví pohostinství. 

“Jsme velmi spokojeni s tím, že jedno z našich vývojových center je umístěno v České republice, v zemi s ohromným potenciálem technicky talentovaných lidí,“.

„S tím, jak se Infor stále častěji setkává s globální poptávkou po podnikových aplikacích pro podporu aktuálních trendů digitalizace, potřebujeme v našem centru více vývojářů, které hledáme v České republice a v dalších okolních zemích,“ dodává Kristian Ujlaki, Development Director v Infor Česká republika.

Úvodní foto: Infor


Komentáře