WebExpo 2012: Další ročník akce pro IT profesionály je již za dveřmi

Setkání webových vývojářů, webdesignerů, online marketérů, obchodníků a podnikatelů se blíží, což znamená jediné. Pátý ročník největší IT konference ve střední Evropě se koná již příští týden.

WebExpo 2012: Další ročník akce pro IT profesionály je již za dveřmi


Práce v IT světě není procházkou růžovým sadem, ač to navenek může na někoho působit přesně opačně. Neustále se na IT profesionály valí nové a nové technologie, které je nutné zvládat. Udělejte si jednou za rok čas. Vydechněte a zároveň nasbírejte inspiraci od ostatních kolegů a uznávaných kapacit v oboru.

WebExpo již patří neodmyslitelně k tradičním akcím, na které by neměl chybět nikdo, kdo se alespoň trochu zajímá o webové technologie, online média a myslíte to s podnikáním na internetu vážně. Jedinečný styl konference si každoročně najde oblibu tisícovky návštěvníků. Zajímá vás, proč byste neměli na letošním WebExpo Prague 2012 chybět?

 

Příchuť obláčku a UX

Po úspěchu loňského ročníku se opět můžete těšit na moderní prostory Vysoké školy ekonomické v Praze, která nabízí dostatek místa pro všechny návštěvníky včetně velkého množství meeting pointů s fontánami přetékajícími famózní kávou. Nicméně to je jen špička ledovce, to nejdůležitější se bude odehrávat v Business, Development a Design halách.

Na letošním ročníku vystoupí řada odborníků na User Experience (UX), který tvoří stěžejní prvek produktů a aplikací, kdy rozhoduje o tom, zda si uživatelé danou věc oblíbí nebo nikoli. Rozhodně velmi inspirativní přednáškou, kterou byste neměli minout, zajistí Eric Reiss autor mnoha publikací zabývajícími se právě UX, a poskytne vám komplexní pohled nejen na samotný webdesing.

Sociální sítě jak se zdá jsou stále na vzestupu, ale jen málo kdo je umí efektivně využívat pro svůj byznys. Adam Zbiejczuk vám přesně řekne, kdo by se ve firmě měl starat o správu sociálních médií. Pokud stále tápete v sociálních vodách a rádi byste věděli jak vyhodnocovat a optimalizovat své aktivity, Eliška Hutníková a Vojtěch Mikula z H1.cz vám dají jasné a věcné rady, jak nad nimi zvítězit.

Pokud vaše oblast působnosti zahrnuje spíše samotné programování, také si přijdete na své. Osobně dorazí samotný zakladatel thePHP.cc, Sebastian Bergmann, a naučí vás jak efektivně využívat testovací metody v PHPUnit. David Grudl provede osvětu návrhového vzoru Dependency Injection a zjistíte, že již nebudete chtít programovat jinak.

Samozřejmě nebudou chybět ani témata točící se kolem cloudu, který začíná hýbat také tuzemským internetem. Petr Ferschmann se podělí o praktické zkušenosti s nasazení v ekonomických systémech. Zatímco stálice WebExpa Karel Minařík na to půjde naostro a vrhne se na řízenou instalaci a konfiguraci serverů pomocí unikátního nástroje Chef.

 

Online interakce

Zkrátka a dobře program je nabitý a je z čeho vybírat. Bez ohledu na to, jakou IT pozici ve firmě zastáváte, je WebExpo příležitost získat neocenitelné zkušenosti a poučit se od ostatních. V neposlední řadě, a kolem čeho se letošní ročník točí nejvíce, potkáte spoustu zajímavých lidí nejen ze své branže. WebExpo není jen o vzdělávání, ale především o setkávání se a získávání nových kontaktů.

Využijte příležitosti a setkejte se s lidmi, s nimiž byste se za běžných okolností neměli šanci setkat. Jelikož je WebExpo moderní formát konference, jde s dobou a reflektuje připomínky účastníků, letos přichází s výraznou inovací. Networking posunuje o stupínek dále a každý registrovaný návštěvník získá svoji unikátní online vizitku. Klasické papírové jsou fajn, ale nikdo jich sebou nemá nikdy dostatek, obzvláště akcích takového formátu. Navíc pomocí online profilu si můžete pohodlně spravovat plán přednášek a především kontaktovat ostatní návštěvníky a sjednat si s nimi schůzku.

Dejte o sobě vědět odborné veřejnosti, WebExpo se koná ve dnech 20. – 22. 9. 2012 a čeká právě na vás.

Úvodní foto: © Webexpo


Komentáře