Webhosting s plně ekologickým napájením nabízí v Česku Greendata

Partnerem poskytovatele hostingových služeb GreenGeeks.com se stala firma Greendata. Na českém trhu tak začala nabízet jeho internetové služby pod názvem 100% zelený webhosting.


Služba je na rozdíl od standardních webhostingových programů neomezená a plně napájena z obnovitelných zdrojů.

Oproti standardním webhostingovým službám má nově koncipovaný 100% zelený webhosting podle dodavatele řadu výhod. Mezi ty hlavní patří neomezený počet hostovaných domén nebo neomezený počet e-mailových účtů.

Základní měsíční poplatek za 100% zelený webhosting je 99 Kč. Služba je nabízena ve variantách předplatného na 6 a 12 měsíců, čímž zákazník získá slevu 10, resp. 15 %. Konečná cena služby je tak v případě předplatného na 6 měsíců 534 Kč (89 Kč měsíčně) a při  objednávce služby na rok vyjde zákazníka tento hosting na 924 Kč (77 Kč měsíčně).

„Webhostingové služby od GreenGeeks testujeme více než rok a za tu dobu jsme nezaznamenali sebemenší výpadek,“ tvrdí Petr Hromádko ze společnosti Greendata a dodává: „Navíc je celý hosting napájen z plně obnovitelných zdrojů, a proto jsem rád, že se naše portfolio služeb rozšířilo právě o hosting tohoto poskytovatele, kterému záleží nejen na kvalitě poskytovaných služeb, ale i na ochraně životního prostředí a trvale udržitelném rozvoji.“Komentáře