WIA virtuálním operátorem U:fona, nabízí mobilní internet přes CDMA

Portfolio svých produktů rozšířila firma WIA o mobilní přístup k internetu založený na technologii CDMA. Služba vznikla po implementaci v rámci sítě U:fon. WIA se tak stala jejím mobilním virtuálním operátorem - MVNO.


Služba WIA CDMA je poskytována ve dvou variantách – bez úvazku, nebo s minimální dobou užívání 24 měsíců, což je podle dodavatele vhodné zejména pro zákazníky, kteří budou mobilní internet využívat dlouhodobě. Bonusem pro uživatele, kteří uzavřou smlouvu s úvazkem, je také možnost získat modem za zvýhodněnou cenu.

„WIA uvítala možnost vlastní virtuální CDMA služby jako doplnění portfolia produktů určených jak pro firemní, tak pro residenční klientelu. CDMA připojení bude určeno převážně pro mobilní použití, kde vyhovuje jeho rychlost a uživatel ocení rozsáhlé pokrytí,“ říká Filip Malina, ředitel společnosti WIA.

„Produkt mobilního připojení k internetu bude prodejný samostatně, hlavní potenciál však vidíme v balíčcích spolu s datovými a hlasovými službami,“ dodává Filip Malina. Každý nový firemní zákazník získá v rámci zaváděcí akce k balíčku pevného připojení a hlasových služeb WIA MAX zdarma CDMA modem. Domácí uživatelé budou moci využít nabídky mobilního CDMA ke službám WIA 5G a WIA FIX (FTTH) za výhodných podmínek.Komentáře