Peněženky netřeba, Windows 10 budou zadarmo už 29. července

Microsoft oznámil, že systém Windows 10 bude od 29. července 2015 dostupný na 190 trzích, a to jako bezplatný upgrade pro zákazníky používající systémy Windows 7 a Windows 8.1. Na videu se můžete podívat na představení tohoto operačního systému.

Peněženky netřeba, Windows 10 budou zadarmo už 29. července


Už je to oficiální nový operační systém bude dostupný od poloviny prázdnin, a to prakticky ve všech zemích světa. 

Majitelům legálních Windows 7 a 8.1. už nyní vyskakují ve Widnows upozornění, že si mohou rezervovat bezplatný upgrade na WIndows 10. Stačí se jen zaregistrovat a počkat.

Aktualizace (cca 3 GB) se stáhne jakmile bude dostupná. Po stažení aktualizace bude majitel zařízení upozorněn a může začít s aktualizací systému a to hned, nebo kdykoliv později.

Nabídka platí pro plnou verzi systému Windows 10, nikoliv jen zkušební verzi.

Ve Windows 10 bude opět tlačítko Start a na jedné obrazovce bude možnéí ovládat až čtyři aplikace najednou. Součástí Windows 10 budou také bezplatné úložiště OneDrive a další integrované aplikace jako Mapy, Zprávy, Hudba nebo Video. Samozřejmě budou podporovat i dotykové displeje.

Podrobnosti o operačním systému z dílny Microsoftu si můžete přečíst u nás na webu v několika článkcích, které jsme Windows 10 věnovali. Například zdezdezdezdezde a zde

Aktualizováno: Cenu za upgrade na nové Windows 10 se dozvíte v tomto článku.

Úvodní foto: Microsoft


Komentáře