Xiaomi má první telefon s kompletním českým LTE

Stav, který platil od doby, kdy se na českém trhu objevily telefony značky Xiaomi, se zásadně mění. Objevil se první modely Redmi Note 3 s kompletní sadou LTE frekvencí, tedy včetně pásem 800 a 900MHz.

Xiaomi má první telefon s kompletním českým LTE


Fanoušci značky Xiaomi se mohou těšit na zásadní změnu. Prvním modelem, který má kompletní sadu českých LTE frekvencí je Redmi Note 3.

Šestijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 650, až 3GB RAM, displej o úhlopříčce 5,5 palce,senzor otisků prstů. To jsou hlavní zbraně telefonu, který nyní zvládne superrychlý internet v každém koutě ČR.

„Společnost Xiaomi se nyní začíná zajímat o další trhy. Důkazem je například partnerství s Microsoftem, Googlem nebo oficiální vstup jejich dceřiného startupu Yi Technology do ČR. Souvisí s tím i osvojování některých nových technologií a postupů, které Xiaomi prozatím opomíjelo. Výsledkem je mimo jiné i uvedení tohoto přístroje se „západními“ frekvencemi, které byly dosud v Xiaomi nemyslitelné,“ vysvětluje jednatel společnosti Lion Mobile Jiří Opletal, právě jím řízená firma do ČR tyto mobily dováží.

Úvodní foto: Xiaomimobile.cz


Komentáře