Y Soft inovoval tiskové řešení, usnadní účtování

Novou verzi svého klíčového produktu SafeQ pro firemní správu tisku, kopírování a skenování představila česká společnost Y Soft. Na trhu by se měla objevit v polovině března tohoto roku.

Y Soft inovoval tiskové řešení, usnadní účtování


Varianta 5 přináší podle výrobce kromě až 30% úspory nákladů na tisk, zjednodušení a vyššího stupně zabezpečení i nový platební systém, který usnadní ovládání, a také graficky názorný systém reportování.

„Největší zlepšení pocítí zejména firmy, školy a instituce, které nabízejí kopírování, skenování či tisk za úplatu. Novinka totiž přináší platební systém s vysokou efektivitou správy a s účinným zabezpečením,“ tvrdí Václav Muchna, generální ředitel Y Soft.

Novinka mimo jiné poskytuje služby výrobcem označené jako Private Cloud, které nabízejí centrální správu a monitoring všech tiskových služeb v rámci celé firmy, a to včetně poboček, přes jediné webové rozhraní. Tisk na základě pravidel umožňuje nastavovat role jednotlivým uživatelům, skupinám či oddělením, tak aby tiskli co nejefektivněji a nejúsporněji.

K dispozici je i nový server mobilního tisku, pomocí kterého může uživatel tisknout neomezeně kdykoli a kdekoli ze svých mobilních zařízení.

Administrátorům a manažerům je pak dostupný i modul Management reporting, díky němuž se uživatel jediným klikem dostane k reportům, které poskytují analýzu všech relevantních aktivit a nově jsou ušité na míru i top managementu.

Nový výkonný on-line ovládací server zvládne on-line spravovat až 200 tiskáren, což je zajímavé především pro větší organizace.

Brněnský Y Soft v posledním fiskálním roce dosáhl obratu 23,5 milionu dolarů, přičemž jen v Česku  zaměstnává 165 lidí.

 

Úvodní foto: © vetkit - Fotolia.com


Komentáře