Y Soft nabídne integrovanou správu klasického i 3D tisku včetně zpracování dokumentů

Novou verzi svého řešení SafeQ pro správu tisku, ohlásil Y Soft. Nabízí plnou integraci správy tisku se skenováním a zpracováním dokumentů, a to včetně jednotné administrace klasického a 3D tisku. Navíc se dodává s mobilní aplikací pro zabezpečený tisk bez ohledu na výrobce tiskového zařízení.

Y Soft nabídne integrovanou správu klasického i 3D tisku včetně zpracování dokumentů


Platforma je určena pro podniky, které chtějí využívat služeb MCS (Managed Content Services, MCS). „Doplněním nástrojů pro skenování, zpracování a distribuci dokumentů do SafeQ jsme udělali první krok k vybudování robustní platformy pro podniková řešení. Dokážeme tak nabídnout inteligentní a integrovaný nástroj, díky němuž mohou dále zvyšovat nákladovou efektivitu a zlepšovat produktivitu i bezpečnost interních procesů,“ uvedl Václav Muchna, CEO a spoluzakladatel společnosti Y Soft.

K dispozic jsou čtyři verze: SafeQ Enterprise Suite, SafeQ Workflow Suite, SafeQ Print Management Suite a SafeQ Print Management Suite LD (Limited Devices), na trhu se objeví ve 2. čtvrtletí 2016.

Kromě nástrojů pro MCS přináší nový SafeQ tyto novinky:

  • Client Based Print Roaming

Vylepšení se dočkala funkce, která umožňuje tisk na jakékoliv tiskárně v rámci firemního tiskového prostředí. Komplexní výpočetní úlohy, které jsou s ní spojené, lze nyní zajistit na klientské pracovní stanici. Díky tomu lze funkci využít i s nižším počtem serverů, a snížit tak náklady na provozní infrastrukturu.

  • Multitenantní architektura

Využití principů sdílené ekonomiky umožňuje poskytovatelům tiskových služeb spravovat více klientů v rámci jediné instance SafeQ. Celkové náklady na hardware a software se tak rozdělí mezi více firem.

  • Mobile Terminal

Jde o mobilní aplikaci, kterou lze využít s jakýmkoli multifunkčním zařízením. Zároveň se jedná o úsporné řešení v situaci, kdy se v organizaci používají zařízení bez zabudovaného terminálu.

Y Soft představil i be3D eDee, 3D tiskárnu s integrovaným nástrojem SafeQ. Díky tomu umožňuje správu tisku a sledování i delegaci nákladů spojených s využitím 3D tisku.

 

Úvodní foto: be3D


Komentáře