Y Soft představil hardware, který přinese úsporu při tisku

Nové hardwarové produkty, které doplňují platformu SafeQ, oznámil YSoft. Jde o zařízení SafeCube 2, Terminal Pro 4 a USB Card Reader 3, která podle výrobce umožní snížit náklady spojené s provozem infrastruktury pro řízení tisku.

Y Soft představil hardware, který přinese úsporu při tisku


SafeQube2 umožní firmám postavit podporu tiskových úloh na méně robustních serverových řešeních, které jsou podle Gartneru 2-4krát levnější.

V kombinaci se softwarovým modulem CBPR (Client Based Print Roaming, vzdálený tisk na straně klienta) pak SafeQube2 slouží  v rámci místní síťové infrastruktury jako spojovací bod pro uživatelské rozhraní tiskového zařízení. Díky tomu zajišťuje autentifikační úlohy a sběr dat pro následný report, a pomáhá tak snižovat náklady na hardware.

Terminal Pro 4 je externí hardwarový terminál se 7palcovým dotykovým displejem. Zajišťuje konzistentní uživatelské rozhraní v případě, že organizace používá tisková zařízení více výrobců, nebo v případě, že výrobce nepodporuje zabudované řešení. Terminal Pro 4 se používá i v produktové řadě 3D tiskáren, konkrétně v případě be3D DeeRed a be3D eDee.

A konečně USB Card Reader 3 je malé zařízení pro čtení uživatelských karet, které lze vložit do Terminalu Pro 4, ale může fungovat i samostatně.

Čtečka je kompatibilní s mnoha typy karet, které se používají například při vstupu do budovy, což zvyšuje celkový uživatelský komfort autentifikačního procesu na tiskových zařízeních. Čtečka signalizuje přijetí či odmítnutí karty pomocí LED světla.

Y Soft si svůj hardware sám navrhuje, vyrábí a testuje, což prý zajišťuje, že různé kombinace hardwaru a softwaru dohromady dobře fungují, a nemusí se tak řešit problémy s kompatibilitou jednotlivých řešení.

Úvodní foto: Y Soft


Komentáře