Zemřel ředitel a jednatel společnosti HSI Ladislav Bečvařík

Představitelé společnosti HSI, dodávající geografické informační systémy, s velkým zármutkem oznámili, že v pondělí ráno 26. 10. 2015 zemřel ředitel a jednatel společnosti Ladislav Bečvařík.

Zemřel ředitel a jednatel společnosti HSI Ladislav Bečvařík


Společnost HSI ztrácí vynikajícího manažera a kolegu s vysokými nároky, kolegu, který dokázal svým přístupem motivovat k překonávání překážek. Ztrácí také přítele, který měl vždy otevřené dveře a vždy dokázal nalézt osobní přístup ke každému ze spolupracovníků.

Ladislav Bečvařík byl spoluzakladatelem firmy HSI a pod jeho vedením vznikla společnost, která po celou dobu své existence vykazuje dlouhodobě vynikající a stabilní výsledky ve všech oblastech své působnosti.  Aktivně se podílel na řadě významných úspěchů společnosti na domácích, ale i na zahraničních trzích. Ve všech aktivitách kladl důraz na zákaznický přístup a vysokou kvalitu řešení HSI.

„Láďu si budeme pamatovat nejen jako vynikajícího odborníka, ale především jako vstřícného a empatického kolegu a přítele“, doplňuje Miroslav Kaňka. „Jeho ztráta je pro nás velmi smutnou zprávou. Přesto věříme, že dokážeme na Láďův odkaz navázat a zajistíme plný rozsah služeb tak, abychom i nadále byli spolehlivými a preferovanými obchodními partnery, kolegy a přáteli a dále rozvíjeli odkaz, kterým jsme nejen vůči němu zavázáni.“


Profil Ladislava Bečvaříka jste si mohli přečíst v jednom z našich vydání publikace TOP 30 IT osobností. Ladislav Bečvařík také přispěl článkem do publikace Čtvrtstoletí českého ICT, která vyšla letos v září.

Redakce Computerworldu vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým a kolegům.

Úvodní foto: HSI


Komentáře