Zkonsolidujte si strukturovaná i nestrukturovaná data

Řešení InfoArchive, které dovoluje konsolidovat v jednom úložišti strukturovaná i nestrukturovaná data, představilo EMC.

Zkonsolidujte si strukturovaná i nestrukturovaná data


Pro veškeré podnikové informace tak firmy mohou mít jednotný archiv. Klíčovou výhodou nového produktu je podle výrobce to, že se firmy mohou jednoduše zbavit starších aplikací a mít jistotu, že dokážou bezpečně archivovat a uchovávat data jakéhokoli typu a chránit při tom hodnotu podnikových informací.

Další novinkou, kterou řešení InfoArchive  přináší, je tzv. živá archivace. Díky ní mohou organizace dosáhnout vyššího výkonu aplikací nepostradatelných pro chod podniku tím, že přesunou neaktivní data do archivu s podstatně levnějším provozem.

Na rozdíl od tradičních pasivních archivů lze tyto informace zobrazit nebo předat zpět na webový portál či do aplikace v reálném čase. Samozřejmostí je při těchto operacích dodržení všech příslušných předpisů a nařízení.

Tento archiv by měl i do budoucna splňovat podmínky pro archivaci dané legislativou. Splňuje všechny požadavky na na uchovávání a zajišťuje možnost auditování a obranyschopnosti a snadnou dostupnost v případě potřeby.

 

Úvodní foto: © Andrea Danti - Fotolia.com


Komentáře