NÁŠ PRŮZKUM: Jak si vedou softwarově definovaná úložiště v Česku?

Jak vypadá zavádění nových technologií v prostředí českých organizací a jaký je výhled pro nejbližší měsíce? Pomozte nám zmapovat situaci a můžete získat i zajímavé bonusy.

NÁŠ PRŮZKUM: Jak si vedou softwarově definovaná úložiště v Česku?


V rámci on-line dotazníků bychom v rámci průzkumu časopisu Computerworld chtěli podrobněji zjistit, jaký je současný stav IT v tuzemských organizacích a jaké jsou výhledy pro jejich další směrování. S výsledky vás samozřejmě na stránkách tohoto magazínu podrobně seznámíme.

V prvním z těchto výzkumů jsme se zaměřili na softwarově definovaná úložiště (SDS). Jejich význam totiž s rostoucím využitím cloudových řešení, virtualizace či hyperkonvergence IT zdrojů výrazně stoupá a podle analytiků by možnosti SDS měly organizace vážně zvažovat.

Pomozte nám prosím pomocí jednoduchého zaklikávání zmapovat, jaká je aktuální úroveň využití SDS v infrastruktuře vašeho podniku a co v tomto směru v blízké době očekáváte.

Jako poděkování za vyplnění dotazníku od nás získáváte slevu 500 Kč na některé z našich školení nebo konferencí. Při registraci na konkrétní školení nebo konferenci zadejte do poznámky kód 52NUTA48 a po ověření vaší mailové adresy vám slevu z ceny odečteme.

Zmíněný dotazník týkající se SDS naleznete ZDE >>


Všechna školení společnosti Internet Info najdete zde: https://www.root.cz/skoleni/
Akce společnosti Internet Info najdete zde: https://www.tuesday.cz/


Úvodní foto: © animind - Fotolia.com


Komentáře