Společnost tentokrát vyplatila za nalezené chyby rekordních 16 500 dolarů. Z těchto oprav je jich celých 18 klasifikováno jako vysoce nebezpečných, což je druhý nejvyšší stupeň, dalších 6 jako středně nebezpečných a tři jako nízce nebezpečné. Kritická nebyla tentokrát ani jedna zranitelnost, do této kategorie spadají chyby, kdy útočník může překonat technologii sandboxu a exploitovat prohlížeč. V letošním roce Google opravil zatím jen tři kritické chyby.
Sergey Glazunov, který již patří mezi tradiční příjemce odměn od Googlu za objevené zranitelnosti, si tentokrát odnesl domů 4 000 dolarů, stejně jako další výzkumník vystupující pod přezdívkou „kuzzcc“. Celkem bylo Googlem odměněno 11 výzkumníků a za letošek již vyplacené odměny dosáhly částky 77 000 dolarů. Kromě Googlu vyplácí odměny za nalezení chyb i Mozilla, která se ale výšemi částek příliš nechlubí.
Co se týká nové verze Chome 11, která byla taktéž vypuštěna do produkčního nasazení, ta se objevila tradičně šest týdnů po verzi 10. I když Google tvrdí, že provedl celkem 3 700 změn, nejedná se o žádné přelomové novinky a vyzdvihována je prakticky jen jediná – podpora hlasového vstupu (HTML5 voice input). Ta může být podle Joshe Estella, softwarového inženýra Googlu, využita v řadě webových technologií, jako jsou například služby pro překlad. Pomocí služby Google Translate je totiž namluvený text přímo překládán do jiného jazyka, i když samozřejmě tento překlad není dokonalý a naši američtí kolegové již vyzkoušeli, že občas dochází ke zkomolení významu. Služba navíc zatím podporuje hlasový vstup jen v angličtině. Nová verze Chrome má také již novou ikonu, která je méně plastická (viz obrázek vpravo) a přidána byla hardwarová akcelerace 3D transformací CSS.
Chrome 11 je k dispozici ke stažení z webu Googlu pro Windows, Mac OS X a Linux. Uživatelům, kteří mají nainstalovanou starší verzi se prohlížeč aktualizuje automaticky.