Google tímto balíkem oprav celkově s předchozími záplatami za tento měsíc opravil dohromady 26 chyb. Z poslední várky byla ovšem jen jedna označena nejvyšším stupněm jako kritická, dalších šest bylo vysoce nebezpečných a zbylé tři představovaly jen nízkou hrozbu.
Jak je již zvykem, Google nezveřejnil žádné bližší informace o opravách, aby nebyly zneužity útočníky ještě před tím, než většina uživatelů stihne zaktualizovat svůj prohlížeč. Detaily bývají k dispozici obvykle až několik týdnů po vydání záplat. Známo je jen to, že došlo k opravě práce s vektorovou grafikou (SVG) a při využívání geolokačního API, které má určit pozici uživatele a zobrazit jí v aplikacích typu Google Maps. Geolokaci Google zařadil do prohlížeče Chrome teprve letos v květnu.
Jediná kritická zranitelnost, která se projevovala jen na počítačích s Mac OS, byla jakousi druhou verzí již dříve objevené chyby. Další dvě zranitelnosti se pak pro změnu projevovaly jen na počítačích s Linuxem.
Systém vyplácení odměn za nalezené chyby začíná být pro bezpečnostní výzkumníky zajímavý, protože někteří z nich si z hledání zranitelností prohlížeče Chrome již udělali dobrý byznys. Například výzkumník, vystupující jen pod přezdívkou kuzzcc, již za poslední čtyři týdny takto vydělal 5 000 dolarů a Sergey Glazunov za stejnou dobu reportoval šest chyb, za něž dostal 6 274 dolarů.
Co se týká chystané nové verze Chrome 7, Google s vývojem neotálí a chce vydat finální build již do dvou měsíců. Ten má jako hlavní novinku přinést hardwarovou akceleraci vykreslování obsahu, protože např. Microsoft při svých předváděcích akcích IE9 beta využil tuto chybějící funkcionalitu Chrome pro porovnávání těchto dvou prohlížečů a Chrome 6 samozřejmě vykázal značně horší výsledky. Srovnání IE9 s Chrome 7 proto bude v tomto směru značně zajímavější.