Asus představil nové PDA s telefonem a vysokorychlostním přenosem dat

Společnost Asus uvádí na trh nový PDA telefon s označením P750. Tento přístroj poskytuje vysokorychlostní přenos dat, nabízí kompletní obchodní aplikace a širokou síťovou konektivitu zahrnující HSDPA, Bluetooth, WiFi, USB a GPS.Společnost Asus uvádí na trh nový PDA telefon s označením P750. Tento přístroj poskytuje vysokorychlostní přenos dat, nabízí kompletní obchodní aplikace a širokou síťovou konektivitu zahrnující HSDPA, Bluetooth, WiFi, USB a GPS.

S kompletním pokrytím vysokorychlostních sítí 3,5G (HSDPA 3,6 Mb/s), třípásmovým GSM (GSM 900/1800/1900), Wi-Fi (IEEE 802.11 b+g), Bluetooth 2.0+ EDR, USB 1.1 a integrovanou GPS anténou umožňuje P750 uživateli široké možnosti připojení. PDA používá operační systém Microsoft Windows Mobile Professional a je vybaveno také editory Word a Excel a v neposlední řadě také prohlížečem prezentací Power Point.

Obchodní funkce zahrnují program Ur Time, který umožňuje uživatelům vidět aktuální čas v různých městech přímo na Today obrazovce. Popisovaná utilita je svázána s Meeting Time Plannerem, který činí zjednodušuje plánování. Program Newstation poskytuje aktuální zprávy a informace z Blogů přes RSS kanály, zatímco funkce Auto Cleaner odmazává nechtěná data, a tak udržuje zařízení v dobré kondici. V neposlední řadě zde najdeme i čtečku vizitek (Business Card Recognition), která využívá fotoaparát s automatickým ostřením a rozlišením 3 megapixely. Díky tomu dokáže zachytit všechny detaily navštívenek, aniž byste museli data ke kontaktům zadávat manuálně.

Další zajímavá funkce je Travelog, jež uživatelům umožní nahrávat a sdílet obrázky z cest, tras, zajímavých bodů, a kalendáře. Podporuje i formát satelitních map používaný aplikací Google Earth, což dovoluje uživatelům vytvořit si deník událostí, ke kterým došlo v průběhu jejich cest. Integrovaná GPS anténa v kombinaci s navigačním programem podporuje příjem TMC (Dopravní informační služby), uživatelé tak mají možnost získat čerstvé dopravní informace, které mohou pomoci vyhnout se dopravním zácpám. S funkcí GPS Catcher je handheld P750 schopen svižně aktualizovat satelitní data, a proto poskytuje rychlé a přesné vykreslení polohy na cestách.
Nenechte si ujít:
Nová PDA od Asusu obsahují telefon i navigaci

Toshiba má unikátní miniaturní notebook s váhou 779 gramů!

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

Everex CloudBook CE1200V: další levný mininotebook představen!

Mininotebook ASUS Eee hitem Vánoc?

Polovina letos prodaných počítačů budou notebooky, předpovídá Intel

Funkce Location Courier v P750 pravidelně hlásí vaši přesnou polohu vámi zvoleným přátelům a blízkým, za žádných okolností se proto neztratíte. Dokonce i v rozlehlé otevřené krajině je celosvětová GPS síť vždy schopna vás lokalizovat, což činí z vašeho PDA telefonu nejlepší prostředek pro každodenní bezpečnost.

Základní technické parametry P750:
Typy sítí HSDPA 3,6 Mb/s, UMTS 2100, EDGE/GPRS/GSM 900/1800/1900; třída 10
Operační systém Microsoft Windows® Mobile 6™ Professional
Procesor Marvell® PXA270M 520 MHz
Rozměry 113 x 58 x 17,4 mm, 130 g (s baterií)
Baterie 1 300 mAh Lithium-Ion
Doba hovoru 3G: 5 hodin; 2G: 6 hodin
Pohotovostní režim 3G: 240 hodin; 2G: 220 hodin
Konstrukce Na výšku s numerickou klávesnicí
Barva Černá
Displej 2,6", 65 000 barev, TFT, QVGA 240 x 320
Konektivita WLAN 802.11b+g, USB v1.1, a Bluetooth 2.0+EDR
Web HTTP a WAP 1.2.1/2.0
Zprávy SMS/MMS/Email/MSN/Push E-mail
Paměť 256 MB Flash + 64 MB SDRAM
Rozšiřující slot Micro-SD, podporuje SDHC
GPS SiRF III s interní anténou
Java J2ME (CLDC 1.1 + MIDP2.0)
Kamera 3 Megapixely (s autofokusem) +VGA kamera
Audio MP3, WMA, AAC, AAC+, 3GP
Video MPEG4/H.263 Přehrávání i nahrávání
Audio/Video Streamování
Video hovory
Vyzvánění 128kanálové polyfonní vyzvánění a MP3
PIM a Utility Word (editor), Excel (editor), Power Point (prohlížeč), Windows® Live, MSN, Hodiny & Alarmy, Kalendář, Kalkulačka, Prohlížeč souborů, Kontakty, Poznámky, Hlasové ovládání
Pokročilé Ur Time, Travelog, Vzdálené prezentace, Rozpoznávání vizitek, Plánovač obchodních schůzek, Newstation, Location Courier, Zálohování, GPS catcher, Auto Cleaner


Komentáře