Asus představuje první základní desku s HyperTransportem 3.0 a řadou dalších specialit

Asus uvádí na trh základní desku M3A32-MVP Deluxe/WiFi-AP, která podporuje nový čtyřjádrový procesor AMD Phenom a nejnovější čipset AMD 790FX. Tato základní deska disponuje nejnovější systémovou sběrnicí HyperTransport 3.0 (HT3) s rychlostí až 5200 MT/s, čtveřicí VGA slotů PCIe2.0 x16 a patentovaným chlazením paměti Asus Cool Mempipe, které účinně snižuje teplotu paměti až o 10 °C, a zajišťuje tak stabilní provoz počítače.Asus uvádí na trh základní desku M3A32-MVP Deluxe/WiFi-AP, která podporuje nový čtyřjádrový procesor AMD Phenom a nejnovější čipset AMD 790FX. Tato základní deska disponuje nejnovější systémovou sběrnicí HyperTransport 3.0 (HT3) s rychlostí až 5200 MT/s, čtveřicí VGA slotů PCIe2.0 x16 a patentovaným chlazením paměti Asus Cool Mempipe, které účinně snižuje teplotu paměti až o 10 °C, a zajišťuje tak stabilní provoz počítače. Všechny tyto výhody přispívají ke skvělým vlastnostem a vysokému výkonu systému.

Běžné chladiče paměťových modulů, jako jsou rozvaděče tepla, sice odvádějí teplo od modulů, to však i nadále zůstává uvnitř samotného systému. Exkluzivní technologie Asus Cool Mempipe účinně odvádí teplo generované paměťovými čipy do tepelné nádrže umístěné poblíž zadních IO portů, odkud je odváděno pomocí vzdušných proudů vznikajících uvnitř systému. Toto revoluční chlazení tepelnými trubicemi snižuje teplotu paměti až o 10 °C v systémech s vodním chlazením a až o 5 °C v systémech se vzduchovým chlazením, čímž zajišťuje stabilnější provoz. Přizpůsobivý design obstará chlazení jednostranným i dvoustranným paměťovým modulům, s rozvaděči tepla i bez nich.

Vyšší napětí usnadňuje přetaktování, ale je-li napětí příliš vysoké, systém se může zhroutit. Toto dilema může vyřešit Precision Tweaker 2 – exkluzivní technologie společnosti Asus, která dodává 0,02 V na každou krokovou úpravu NB napětí, SB napětí a DRAM napětí, čímž optimalizuje výkon při přetaktování. Snížením rozdílu mezi napětími se tak uživatelé mohou lépe přiblížit nejvyššímu napětí, které je pro systém přijatelné. Mohou tak být opět o krok blíže k získání ideálního výkonu při přetaktování.
Nenechte si ujít:
Asus představí rekordní terabajtový notebook

Intel představuje šestnáct procesorů nové generace

Cenová válka mezi Intelem a AMD se blíží ke konci – přijde zdražení procesorů?

Dodávky Barcelony se opozdí díky chybě v cache

Vývoj 32nm čipů bude mít posilu – společnost NEC

Řada Asus M3A zahrnuje základní desky M3A32-MVP Deluxe/WiFi-AP, M3A32-MVP Deluxe a M3A. Tyto základní desky podporují nejnovější systémovou sběrnici HT3 a VGA sloty PCIe 2.0, což spolu s nejnovějším čtyřjádrovým procesorem AMD Phenom přináší extrémní výkon. K řadě dalších funkcí patří Asus Q-Shield pro snadnou a komfortní instalaci, Al Gear 2 pro řízení příkonu procesoru a Quiet Thermal Solutions pro lepší chlazení a stabilnější provoz.

Deska Asus M3A32 MVP DeluxeWiFi


Komentáře