Asus rozšiřuje řadu svých Eee PC o modely velkými disky

Společnost Asus včera představila tři nové modely z rodiny Eee PC vybavené pevnými disky s rozhraním SATA. Notebooky Eee PC 904HD, Eee PC 1000HD a Eee PC 1000H jsou všechny vybaveny 80GB SATA disky, které umožňují uživatelům vzít si s sebou více dat než dříve.Společnost Asus včera představila tři nové modely z rodiny Eee PC vybavené pevnými disky s rozhraním SATA. Notebooky Eee PC 904HD, Eee PC 1000HD a Eee PC 1000H jsou všechny vybaveny 80GB SATA disky, které umožňují uživatelům vzít si s sebou více dat než dříve.

Eee PC 904HD a Eee PC 1000HD podporují bezdrátové připojení Wi-Fi 802.11b/g, zatímco Eee PC 1000H podporuje i novější standard Wi-Fi 802.11n, který umožňuje uživatelům rychlé a kompletní připojení. Každý z těchto modelů navíc přichází s celou řadou dalších aplikací, které ještě rozšiřují možnosti komunikace a celkového využití počítače.

Užitečná je zejména aplikace Eee Connect, která nabízí jednoduchý a intuitivní způsob pro vzdálené připojení dvou a více uživatelů k jejich Eee PCs navzájem. Každý z modelů těchto notebooků je navíc vybaven buď operačním systémem Microsoft Windows nebo GNU Linux — uživatelé si mohou vybrat operační systém podle toho, který jim více vyhovuje.

Netbooky Eee PC 904HD a Eee PC 1000HD jsou k dodání pouze v černé nebo bílé barvě, avšak u počítačů Eee PC 1000H si můžete vybrat z šesti různých provedení krytování vytvořených technologií Infusion. Pomocí této technologie jsou rozličné motivy vykresleny přímo do samotného šasi, a proto ani postupem času nevymizí. Povrch také bude odolný proti poškrábání.

Všechny tři zmíněné modely jsou doplněny o technologii Asus Super Hybrid Engine (ASHE), která zlepšuje energetickou účinnost Eee PCa přináší uživatelům delší výdrž baterie na jedno nabití — není tedy nutné s sebou přenášet neskladné napájecí adaptéry. Technologie ASHE mimo to nabízí možnost výběru z několika režimů výkonu a spotřeby energie, díky nimž si mohou uživatelé rychle a snadno vybrat nastavení přesně dle aktuální potřeby.


Komentáře