Barevný produkční systém iGen4 představil Xerox

Tiskárna iGen4, digitální systém pro cut-sheet tisk, umožňuje zvýšit produktivitu až o 25 až 35%.Tiskárna iGen4, digitální systém pro cut-sheet tisk, umožňuje zvýšit produktivitu až o 25 až 35%.
iGen4 tiskne v kvalitě ofsetu a fotografií ve stálých barvách od první do poslední stránky. Je podle výrobce vhodným systémem pro výrobu kvalitních propagačních materiálů, podkladů pro přímý marketing a speciálních fotografických výstupů, neboť tyto tiskové úlohy obvykle vytvářejí největší zisky pro poskytovatele tisku.
Produktivita digitálních tisků - délka provozuschopnosti systémů, kterou mohou poskytovatelé tisku využít - je klíčovým faktorem pro zvýšení tržeb. iGen4 zvyšuje produktivitu o 25 až 35 procent tím, že automatizuje úkoly obsluhy, omezuje přerušování tisku kvůli úpravám a snižuje celkové provozní náklady.
„iGen4 je špičkou mezi digitálními produkčními systémy řady Xerox iGen v České republice a uplatnění nalezne u poskytovatelů tisku, kteří produkují od stovek tisíců až po milióny stránek měsíčně,“ říká Richard Jílek, produktový manažer společnosti Xerox.
iGen3 90, který tiskne rychlostí 90 stránek za minutu, umožňuje poskytovatelům tisku, kteří realizují nižší objemy, vstoupit do nejvyššího segmentu trhu digitálního tisku s menší kapitálovou investicí. iGen3 110 je se svojí rychlostí 110 stránek za minutu vlajkovou lodí řady digitálních produkčních systémů Xerox a nedávno představená sada Automated Color Quality Suite Press Matching System společnosti Xerox nabízí kvalitnější výstupy, produktivitu a vyšší ziskovost na obou digitálních produkčních systémech


Komentáře