Belkin má nové všestranné napájecí adaptéry

Společnost Belkin uvádí na trh nové všestranné adaptéry pro cestování i domácnost, které je možné díky množství koncovek využít pro široké spektrum přístrojů.Společnost Belkin uvádí na trh nové všestranné adaptéry pro cestování i domácnost, které je možné díky množství koncovek využít pro široké spektrum přístrojů.

S cestovním napájecím adaptérem Belkin (viz obrázek pod článkem) je možné napájet laptop střídavým proudem ze zásuvky ve zdi nebo stejnosměrným proudem z baterie automobilu. Laptop, iPod, Blackberry nebo třeba Razr lze nabíjet i při jízdě, a přitom s sebou není nutné vozit nespočet těžkých nabíječek pro všechna svá mobilní zařízení. Cestovní napájecí adaptér je dodáván s nejrůznějšími napájecími koncovkami, které uživatelé mohou při cestování potřebovat a vyznačuje se podle výrobce kompatibilitou se všemi PC laptopy s úhlopříčkou obrazovky menší než 17 palců.

Dalším řešením podobného typu je napájecí adaptér pro domácnost a kancelář Belkin. Ten má navíc má vestavěnou USB nabíječku pro iPod, Blackberry a Razr. Napájecí adaptér pro domácnost/kancelář má být také kompatibilní se všemi PC notebooky s úhlopříčkou obrazovky do 17 palců a je dodáván s 12 výměnnými koncovkami.Komentáře