BenQ představuje širokoúhlý 26“ LCD monitor řady T

Společnost BenQ oznámila uvedení nového širokoúhlého monitoru řady T o úhlopříčce 26" (T261W - wuxga). Pro monitory řady T je podle výrobce typická bohatá funkční výbava a vysoký dynamický kontrast. Mohou tak nabídnout velmi solidní výkon pro každodenní použití v kancelářích, ve vzdělávacích zařízeních i v domácnosti.Společnost BenQ oznámila představení nového širokoúhlého monitoru řady T o úhlopříčce 26" (T261W - wuxga). Pro monitory řady T je podle výrobce typická bohatá funkční výbava a vysoký dynamický kontrast. Mohou tak nabídnout velmi solidní výkon pro každodenní použití v kancelářích, ve vzdělávacích zařízeních i v domácnosti.

Monitor T261W s podporou dynamického kontrastu až 2500:1 automaticky upravuje optimální úroveň podsvícení pro každou zobrazovanou scénu. Výsledkem je podle výrobce realisticky černá barva, stejně tak jako jasné a ostré detaily ukryté v temném pozadí. Ruku v ruce s dynamickým kontrastem jde doba odezvy 5 ms, která má zabraňovat rozmazání obrazu, a přispět tak k přirozenějšímu zobrazování dynamických scén při sledování videa nebo hraní her. Jas monitoru 450 nitů umožňuje optimální zobrazení i za náročnějších světelných podmínek v kancelářích i domácnostech.

T261W navíc zvládá digitální multimédia ve vysokém rozlišení. Rozlišení standardu WUXGA (1920x1200) podporované modelem T261W splňuje specifikaci „1080p Full HD. Konektory HDMI a DVI-D pak zase zajišťují připojení a zobrazení všech multimediálních zdrojů s rozlišením HD.

Cena modelu T261W je stanovena na 10 990Kč včetně DPH. Více informací lze najít na stránkách výrobce.
Nenechte si ujít:
Stanou se FED displeje náhradou za LCD i CRT?

Asus a Realtek vyvíjejí bezdrátové LCD monitory

Asus uvádí LCD monitory s web kamerou

Největší LCD monitor na světě je již v provozu


Komentáře