Tag Heuer Connected - hodinky s Androidem za 36 000 korun

V březnu slibované hodinky vzniklé spoluprací firem Intel, Google a Tag Heuer jsou už na světe. Připravte se stovky eur, jestli je chcete.

Tag Heuer Connected - hodinky s Androidem za 36 000 korun


Hodinky jsou, jak z logiky věci vyplývá, postaveny kompletně na technologii Intel. Procesor je Intel Atom Z34XX a software je postavený na platformě Android Wear. 

Hodinky s gumovým řemínkem v šesti barvách o průměru 46 mm se budou prodávat za 1350 euro, plus samozřejmě nějaké cla či daně.

Titanové hodinky by měly být odolné poškrábání a jsou samozřejmě vodotěsné (IP67). Kromě přesného času mají řadu funkcí vyplývající z podstaty smart watch. Jsou tedy propojené s mobilem, zobrazují řadu notifikací z mobilního telefonu. Specialitou jsou funkce pro golfisty, turisty a řidiče rychlých motorek, jejichž předplatné je majitelům hodinek k dispozici zdarma.

Na rozdíl od jiných hodinek mají Tag Heuer Connected Watch také připojení na Wi-Fi a 4 GB interní paměti. Baterie by měla vydržet celý den používání, nabíjení je bezdrátové. V hodinkách je zabudován i mikrofon pro hlasové ovládání.

Přestože jsou hodinky postavené na androidu, dovedou komunikovat také s iPhony s iOS 8.2+. A to nejlepší na konec - po skončení záruční doby hodinek si je můžete v obchodě Tag Heuer vyměnit za za klasické mechanické hodinky Swiss Made Carrera.

 

Úvodní foto: Tag Heuer


Komentáře