Dell představil novou řadu počítačů OptiPlex s důrazem na úsporu energie

Společnost Dell představila novou řadu desktopů OptiPlex určenou zejména firemním zákazníkům. Celkem tak Dell uvedl na trh 10 nových modelů. Patří mezi ně například v historii Dellu technicky nejvyspělejší a nejbezpečnější OptiPlex 960, který je vlajkovou lodí této nové generace oblíbených desktopů.Společnost Dell představila novou řadu desktopů OptiPlex určenou zejména firemním zákazníkům. Celkem tak Dell uvedl na trh 10 nových modelů. Patří mezi ně například v historii Dellu technicky nejvyspělejší a nejbezpečnější OptiPlex 960, který je vlajkovou lodí této nové generace oblíbených desktopů.

Do portfolia patří rovněž první tenký klient (štíhlý a lehký) OptiPlex FX160, a mainstreamový OptiPlex 760 a základní model OptiPlex 360.

Podrobnosti:
  • OptiPlex 960 – klade velký důraz na ekologii a energetickou šetrnost. Oproti předchozí generaci má až o 43 procent nižší spotřebu elektrické energie a díky volitelé technologii QuietKit snižuje hlučnost až o 60 procent. V nabídce jsou tři typy šasi (mini-tower, desktop a small form factor). OptiPlex 960 je k dostání za cenu od 17 600 Kč bez DPH.
  • OptiPlex 760 – nabízí prvky mainstreamového zabezpečení s vylepšenou dálkovou správou. K dostání je za cenu od 15 500 Kč bez DPH.
  • OptiPlex 360 – poskytuje výkon, který zákazníci potřebují pro běžné kancelářské aplikace a rozvoj svého podnikání. Cena OptiPlexu 360 začíná na 11 400 bez DPH.
  • OptiPlex FX160 – první tenký klient společnosti Dell jehož hmotnost začíná na 1,8 kg. Podporuje streamované a vestavěné operační systémy pro virtuální implementace desktopů. Cena FX160 začíná na 9 400 Kč bez DPH.
Service-ready systémy snižují pořizovací náklady a náklady na údržbu
Nové systémy OptiPlex přinášejí zákazníkům inovace v oblasti údržby, správy, zabezpečení a v neposlední řadě spotřeby elektrické energie. Jsou vybaveny řadou novinek, které byly navrženy tak, aby zákazníkům ušetřily čas věnovaný údržbě a správě a zvýšily bezpečnost uložených dat.

Ekologická odpovědnost
Všechny nové modely odpovídají energeticky úsporné koncepci a u vybraných modelů jsou použity plasty určené k přímé recyklaci koncovým uživatelem. Novinkou je rovněž plně recyklovatelný obal.


Komentáře