Develop představuje novou řadu multifunkčních tiskových zařízení

Společnost Develop působí na našem trhu od roku 1991 a nabízí multifunkční tisková řešení pro malé, střední i velké firmy. Její současnou strategií je poskytnout barevná zařízení jako replacement dosluhujících černobílých při udržení nízkých provozních nákladů.Společnost Develop působí na našem trhu od roku 1991 a nabízí multifunkční tisková řešení pro malé, střední i velké firmy. Její současnou strategií je poskytnout barevná zařízení jako replacement dosluhujících černobílých při udržení nízkých provozních nákladů.

V současnosti Develop uvádí novou generaci přístrojů z produkční řady ineo+, které pokrývají oblasti od základních modelů až po plně profesionální řešení pro sféru komerčního tisku. Právě barevná multifunkční zařízení dnes začínají ovládat tento segment trhu a cílem společnosti je stát v České republice jednou z nejvýznamnějších značek ve sféře barevného kancelářského tisku. K tomu jí mají dopomoci i nové technologie, které jsou v modelech ineo+ využité. Jedná se o uživatelsky přívětivé ovládání pomocí 8,5“ barevného dotykového LCD displeje u všech modelů, dále pak nový typ použitého polymerizovaného high definition toneru, který umožňuje docílit vyššího rozlišení, nízké náklady na tisk, široké možnosti zpracování dokumentů (včetně tisku brožur i na přístrojích nejnižší třídy), nová úroveň zabezpečení pomocí biometrických prvků a v neposlední řadě také inovovaný design. Dalším významným prvkem je vzdálená správa, kdy se zákazník o zakoupený přístroj nemusí prakticky starat a všechny problémy jsou řešené na dálku prostřednictvím proaktivního servisu.

Develop v současnosti distribuuje svoje modely na českém trhu prostřednictvím 40 partnerů, ovšem v budoucnu lze očekávat zvýšení jejich počtu a díky střednědobé strategii společnosti zvyšovat svůj obrat o 20% ročně můžeme očekávat, že se s jejími produkty budeme setkávat stále častěji.

Přečtěte si také:
IDC: Multifunkční zařízení v ČR postupně vytěsňují jednoúčelové tiskárny a kopírky
Xerox představil záplavu tiskových zařízení
Canon představil žhavé novinky v čele s exkluzivním fotoaparátem
Oki rozšiřuje armádu zařízení pro černobílý tisk


Komentáře