Druhá generace Symmetry PX zvyšuje ochranu napájení pro datová centra

Nejnovější verze systému ochrany napájení Symmetra PX48, kterou na trh uvedla společnost APC, nabízí zvýšený výkon, delší provozní dobu a svými rozměry se vejde do jednoho racku.Novinka dokáže napájet zařízení o výkonu až 48 kW v instalacích o napětí 400 V.Nejnovější verze systému ochrany napájení Symmetra PX48, kterou na trh uvedla společnost APC, nabízí zvýšený výkon, delší provozní dobu a svými rozměry se vejde do jednoho racku.Novinka dokáže napájet zařízení o výkonu až 48 kW v instalacích o napětí 400 V.
Symmetra PX je založena na technologii Double Converter Technology, díky níž disponuje údajně nejvyšší účinností mezi všemi UPS s dvojí konverzí na trhu.
Jako součást řešení Efficient Enterprise, které snižuje náklady na napájení a chlazení pomocí škálovatelných modulů, je nová Symmetra PX plně nastavitelným komponentem uceleného pojetí datového centra. Uživatelé zároveň díky jejímu modulárnímu provedení mohou nastavovat distribuci energie. Zařízení lze rozšiřovat a obsluhovat, aniž by je bylo nutné vypínat.
“Symmetra PX je odpovědí na narůstající problémy s nedostatkem místa v datových centrech”, řekl v této souvislosti senior viceprezident divize Enterprise Systems and Service společnosti APC by Schneider Electric Dave Guidette. “Firmy si díky tomu, že toto zařízení dokáže dodávat více energie a zároveň má menší rozměry, mohou určit přesné množství potřebné energie, aniž by je překračovaly. Šetří díky tomu náklady na nákup zařízení i jeho provoz.


Komentáře