Fujitsu Siemens má nový kolibří notebook Amilo Mini Ui 3520

Společnost Fujitsu Siemens Computers u příležitosti veletrhu IFA v Berlíně představila nový miniaturní notebook Amilo Mini Ui 3520. Model Amilo Mini měří 23,2 × 17,5 cm a je vybaven procesorem Intel Atom N270 s taktovací frekvencí 1,6 GHz a systémem Microsoft Windows XP Home Edition.Společnost Fujitsu Siemens Computers u příležitosti veletrhu IFA v Berlíně představila nový miniaturní notebook Amilo Mini Ui 3520. Model Amilo Mini měří 23,2 × 17,5 cm a je vybaven procesorem Intel Atom N270 s taktovací frekvencí 1,6 GHz a systémem Microsoft Windows XP Home Edition.

Zvláštní vlastností Amilo Mini jsou výměnné kryty v pěti různých barvách, ale také jeden průhledný, kam si můžete vložit oblíbený obrázek: například fotografii partnera, zvířecího mazlíčka, ten skvělý snímek z poslední dovolené, nebo obrázek vysněného automobilu.

Amilo Mini s hmotností jeden kilogram se hodí k mobilnímu životnímu stylu. O zobrazení se stará 8,9" matný displej a výdrž na baterie by měla údajně být více než čtyři hodiny.

Další výhodou Amilo Mini je podle slov výrobce rozšiřující slot pro kartu ExpressCard. Samozřejmostí je integrovaná podpora rozhraní WLAN a technologie Bluetooth. Prostorový mikrofon a 1,3megapixelová webová kamera zajišťují odpovídají kvalitu obrazu a zvuku. Chatování můžete navíc oživit díky předinstalovanému softwaru YouCam společnosti Cyberlink: překvapte přátele zábavným 3D avatarem nebo je rozesmějte vlastními legračními upravenými obrázky. Integrovaná čtečka karet 4v1 zajistí snadný přenos snímků z digitálního fotoaparátu.

Obávat se nemusíte ani o dostatek úložného místa pro vaše data, kapacita pevného disku Amilo Mini činí 60 GB a později lze počítat i s osazením pevných disků s větší kapacitou.

Amilo Mini bude dostupný od poloviny října u všech prodejců Fujitsu Siemens Computers za doporučenou koncovou cenu 9 490 Kč včetně DPH.

Další informace najdete v produktovém listu: http://sp.fujitsu-siemens.com/dmsp/docs/ds-amilo-mini-ui-3520.pdf


Nový Amilo Mini Ui 3520.


Komentáře