Full HD projektor Mitsubishi nabízí paralelní promítání různých typů obrazu

Nové projektory firmy Mitsubishi Electric uvedla na náš trh firma Nowatron Elektronik. Jejich vlajkovou lodí je model FL7000, který nabízí fyzické rozlišení full HD (1080p) a je určen pro náročné videokonference a pro projekční sály.Nové projektory firmy Mitsubishi Electric uvedla na náš trh firma Nowatron Elektronik. Jejich vlajkovou lodí je model FL7000, který nabízí fyzické rozlišení full HD (1080p) a je určen pro náročné videokonference a pro projekční sály.
Projektor FL7000 se světelným výkonem 5 000 ANSI lm a kontrastem 1 000 : 1 využívá 3LCD panely 1,1“. Díky rozlišení full HD (1 920 x 1 080 pixelů) se uplatní také pro přehrávání HD videa nebo u aplikací jako např. vizualizace pro lékařské účely, CAD/CAM projektování, náhledy prostorových snímků a další. Projektor disponuje DVI konektorem s HDMI-DVI adaptérem pro širokou škálu možností připojení.
Pro potřeby videokonference dokáže FL7000 zobrazovat obrázky vedle sebe. Na jednu plochu lze promítat video nahrávky a paralelně prezentace. Přístroj rovněž nabízí konektor RJ-45, který zajišťuje síťové připojení pro snadnější on-line správu a řízení.
Výrobce pamatoval i na zajištění přístroje proti krádeži a vybavil jej alarmem, který reaguje na pohyb projektoru. Tato vlastnost se uplatní při použití zařízení na veřejně dostupných místech jako např. učebny, posluchárny atd.
Přístroj je vybavený funkcí sRGB, která zajišťuje přesné a věrné zobrazení barev. Větší pohodlí při potřebě zobrazit signál z různých zdrojů přinášejí BNC vstupy umožňující snadné připojení různé AV techniky nebo počítačových zařízení. K dalším výhodám patří významně nízká hlučnost 29 dB, což ocení především posluchači, protože nebudou rušeni hlukem z přístroje během přednášek.
Životnost lampy činí 4 000 hodin.


Komentáře