Hewlett-Packard představuje novou generaci barevných laserových tiskáren

Společnost HP uvedla tento týden novou generaci svých barevných laserových tiskáren se zcela novými tonery, zvyšujícími kvalitu tisku a také nízkými cenami ve svých kategoriích.Společnost HP uvedla tento týden novou generaci svých barevných laserových tiskáren se zcela novými tonery, zvyšujícími kvalitu tisku a také nízkými cenami ve svých kategoriích.

Jednotlivé modelové řady nesou označení CP1215, CP1515 a CP6015. Zatímco prvně dvě jmenované jsou vhodné zejména pro menší a domácí kanceláře, řada CP6015 najde uplatnění především ve větších společnostech a korporacích.

HP LaserJet CP1215
Barevný tisk ve vysoké kvalitě s řadou HP LaserJet CP1215 je rychlý (12 str./min. černobíle a 8 str./min. barevně), velmi snadný a cenově nejdostupnější - tento model je totiž v současné době nejlevnější barevnou laserovou tiskárnou od HP na trhu (4590.- Kč bez DPH). Toto kompaktní stolní zařízení pomáhá vytvářet dokumenty ve fotografické kvalitě, ostré detaily a živé barvy. Vejde se na stůl a obsahuje nové intuitivní rozhraní ovladačů. Vestavěné inteligentní funkce v originální tiskové kazetě HP optimalizují kvalitu tisku a spolehlivost a umožňují snadné objednávání spotřebního materiálu.

HP LaserJet CP1515
Modelová řada HP LaserJet CP1515 umožňuje dynamickou firemní komunikaci. Její rychlost (8 stran za minutu barevně a 12 černobíle), spolehlivost i cenová dostupnost ji předurčuje pro použizí v domácích kancelářích či menších pracovních týmech. Fotografové ocení fotografickou kvalitu obrázků a barvy, manažeři pak vzhled marketingových materiálů i úspory, které přináší automatická optimalizace kvality podle vloženého média stiskem jediného tlačítka. Použitím nových tonerů HP Color Sphere lze dosáhnout lepších výsledků, než s tonery předchozí generace.

HP LaserJet CP6015
Modelová série HP LaserJet CP6015 patří k nejvýkonnějším a rovněž nejvšestrannějším v celém produktovém portfoliu HP. Je určena pro rychlý (až 41 str./min. barevně i černobíle) a kvalitní (až 1200 x 600 dpi) tisk až do formátu 320 x 915 mm a gramáže papíru až 220 g/m2. Tiskem s tonery HP ColorSphere dosáhne uživatel optimálních výsledků v realistické fotokvalitě, ať už při tvorbě plakátů nebo profesionálních marketingových materiálů.


Komentáře