Hitachi představuje nové LCD projektory

Společnost Hitachi oznámila uvedení projektorů CP-X807 a CP-X705 určených pro instalaci ve středně velkých až velkých prezentačních prostorech, jako jsou konferenční místnosti a přednáškové sály. Projektory se vyznačují vysokým jasem 5000 ANSI lumenů u prvního a 4500 ANSI lumenů u druhého modelu.Společnost Hitachi oznámila uvedení projektorů CP-X807 a CP-X705 určených pro instalaci ve středně velkých až velkých prezentačních prostorech, jako jsou konferenční místnosti a přednáškové sály. Projektory se vyznačují vysokým jasem 5000 ANSI lumenů u prvního a 4500 ANSI lumenů u druhého modelu.

Tyto projektory jsou navrženy především pro zákazníky z řad společností a institucí pro vzdělávání a nabízejí celou řadu vlastností umožňujících snadnou údržbu a použití, známé z řady CP-X600, ale navíc mají vyšší výkon a rozšířené možnosti připojení.

Nové možnosti připojení reprezentuje rozhraní HDMI a konektor BNC, projektory mají i vylepšený software pro práci v sítích. Dále nabízejí rozhraní RS232, výstup pro audio, stereo mini konektor, RGB, S-video, vstup z PC a USB port typu A. Projektor CP-X807 navíc obsahuje konektor USB typu B a slot pro paměťové karty SD. K dispozici jsou celkem čtyři volitelné objektivy, jež pokryjí potřeby promítat obraz velmi zblízka nebo naopak z dálky – zvládnou projekční vzdálenosti od 0,6 m až po 76,2 m. Obraz s rozlišením XGA a kontrastním poměrem 1000:1 zajišťuje 3LCD panel s úhlopříčkou 0,8".
Nenechte si ujít:
Projektor Hitachi dokáže promítat 153 cm obraz jen ze 42 cm

Vytlačí OLED technologie klasické LCD panely?

LCD displej pro mobily v kvalitě plochých televizorů

Full HD monitor LG za 13 tisíc

LED dokáže výrazně vylepšit ploché displeje

Hitachi, Canon a Panasonic budou společně vyrábět LCD
U obou modelů je použit výkonný elektrostatický filtr vzduchu, němuž je přístup skrze boční dvířka a k lampě seshora. Pro další snížení nákladů umožňuje software pro správu projektorů přes síť ovládání, diagnostiku, řízení a monitorování prostřednictvím e-mailových zpráv nebo přes webové rozhraní z jakéhokoli místa v rámci sítě.

Oba projektory umožňují připojení k síti pomocí kabelů s konektory RJ-45, nicméně model CP-X807 je navíc možné rozšířit o bezdrátové připojení, které nabízí další funkce, jako například pořádání prezentací z počítačů, které budou s projektorem komunikovat bezdrátově. Vylepšený software navíc poskytuje podporu pro Windows Vista.

Projektory Hitachi CP-X807 a CP-X705 budou v Evropě k dostání již od tohoto měsíce.


Komentáře