Hitachi uvedlo všestranný LCD projektor

Společnost Hitachi Digital Media Group uvedla LCD projektor CP-X400, určený k obecnému použití. CP-X400 s jasem 3000 ANSI lumenů je prvním modelem z nové rodiny, využívá panel s úhlopříčkou 0,63 palce (1,6 cm) a nabízí funkce pro zajištění všestrannosti a kvality spolu s nízkými náklady na pořízení.Společnost Hitachi Digital Media Group uvedla LCD projektor CP-X400, určený k obecnému použití. CP-X400 s jasem 3000 ANSI lumenů je prvním modelem z nové rodiny, využívá panel s úhlopříčkou 0,63 palce (1,6 cm) a nabízí funkce pro zajištění všestrannosti a kvality spolu s nízkými náklady na pořízení.

Jednou z klíčových vlastností pro použitelnost projektoru CP-X400 je vylepšený elektrostatický filtr vzduchu na 400 hodin provozu, jenž snižuje náklady na údržbu a přispívá i ke snížené hladině hlučnosti na 29 dB. Možnosti nastavení rozšířil nový režim pro denní světlo, který zajišťuje lepší obraz v jasném osvětlení. Model CP-X400 v sobě spojuje funkce známé z předchozích projektorů Hitachi, jako například pojmenování zdrojů obrazových signálů, přednastavená rozlišení, režimy bílá, černá a zelená tabule a možnost změny frekvence pro infračervené dálkové ovládání.


Pro dosažení lepší kvality obrazu je projektor vybaven také řadou dalších funkcí. Za všechny jmenujme kupříkladu vyrovnávání gamma křivky.

CP-X400 nechybí ani bezpečnostní funkce - zámek na PIN a zamykání vlastní obrazovky („MyScreen“) rovněž na PIN, možnost použití uzamykacího systému Kensington, bezpečnostní třmen z nerezové oceli, popis znemožňující neoprávněné změny a heslem chráněný detektor změny polohy projektoru.

Foto: Hitachi


Komentáře