Honor má novou vlajkovou loď

Značka mobilních telefonů a příslušenství Honor uvádí na český trh vlajkovou loď mobil honor 7. Celokovový 5,2“ honor 7 s 20MP fotoaparátem, čtečkou otisků prstů a podporou všech tuzemských LTE pásem je k dostání za 9 990 Kč.

Honor má novou vlajkovou loďTělo honor 7 je vyrobeno z kovu s tenkou keramickou vrstvou. Bezrámečková čtečka otisků prstů umožňuje rychlou 360stupňovou autentifikaci uživatele a díky algoritmu také schopnost „učení se“ během používání pro další zvýšení přesnosti ověření. Čtečka umožňuje kromě autentifikace také přiřazení gest, díky kterým lze například přijmout hovor nebo pořídit fotografii.

Smartphone honor 7 je poháněn osmijádrovým procesorem HiSillicon Kirin 935. K  výkonu dále dopomáhá 3GB operační paměť. Vnitřní úložiště poskytuje 16GB kapacitu. Přístroj podporuje všechna lokální LTE pásma. Baterie s kapacitou 3.100 mAh poskytuje výdrž na jedno nabití a funkci reverzního nabíjení, kdy může honor 7 posloužit jako zdroj napájení pro ostatní přístroje.

Jedním z hlavních lákadel honor 7 je hlavní fotoaparát s rozlišením 20 MP. Snímač Sony IMX 230, vlastní PDAF technologie pro rychlé ostření a světelnost f/2.0 umožňují pořízení ostré fotografie i ve špatných světelných podmínkách, a to již za 0,1 sekundy. Přední širokoúhlý 8MP fotoaparát se světelností f/2.4 doplňuje zabudovaná přisvětlovací dioda.

Mobilní telefon honor 7 je od 15. září k dispozici v prodejních sítích za koncovou cenu 9 999 Kč.

Úvodní foto: honor

Galerie

Komentáře