IBM společně s APC

American Power Conversion dodá technologii pro novou službu IBM, která umožňuje zákazníkům rychle instalovat datová centra pro malé až střední podniky s pomocí modulárních stavebních bloků.American Power Conversion dodá technologii pro novou službu IBM, která umožňuje zákazníkům rychle instalovat datová centra pro malé až střední podniky s pomocí modulárních stavebních bloků.

Obě firmy společně vyvinuly škálovatelné modulární datové centrum díky kterému mohou zákazníci rychle instalovat už předpřipravená datová centra o rozměrech 150 až 300 metrů čtverečních, a to v téměř jakémkoliv pracovním prostředí.

IBM v něm využije své zdroje pro vyhodnocování, integraci projektového managementu a kontrakty související s další údržbou, APC nabídne přednastavené řešení InfraStruXure. Design tohoto systému, který integruje napájení, chlazení, racky, správu, bezpečnost a služby umožňuje výběr standardizovaných komponent. Architekturu InfraStruXure lze snadno uzpůsobit tak, aby vyhověla vyvíjejícím se požadavkům rostoucích podniků.

Novou službu „škálovatelné modulární datové centrum“ poskytuje divize služeb pro infrastrukturu budov IBM Global Services.


Komentáře