Imation uvedl externí HDD Apollo s kapacitou 500 GB

Přenosný pevný disk 2.5" Apollo od společnosti Imation nabízí vysokokapacitní mobilní uložení dat, fotografií, hudby a videa v lehkém a stylovém zařízení kapesní velikosti. Tento pevný disk v designu s černým povrchem a pochromovanými prvky se dodává v kapacitách 160, 250, 320 a 500 GB.Přenosný pevný disk 2.5" Apollo od společnosti Imation nabízí vysokokapacitní mobilní uložení dat, fotografií, hudby a videa v lehkém a stylovém zařízení kapesní velikosti. Tento pevný disk v designu s černým povrchem a pochromovanými prvky se dodává v kapacitách 160, 250, 320 a 500 GB.

Přenosný pevný disk Apollo je plně napájen přes USB 2.0 a nevyžaduje žádný další zdroj energie. Když probíhá přenos dat, svítí modrý indikátor přenosu dat. Je dodáván společně se softwarem Total Media Backup, jehož použití je velmi snadné a který je kompatibilní s osobními počítači i počítači Mac.

Vlastnosti disku:
  • Ultra slim design - disk je navržený tak, aby se vám vešel do dlaně nebo snadno vklouzl do kapsy, nabízí kombinaci elegantního stylingu a kompaktní velikosti.
  • Zálohovací software - disk je dodáván se softwarem Total Media Backup, jehož instalace i použití je snadné a který je předkonfigurován na zálohování dat, fotografií, hudby nebo videa. S tímto softwarem vhodným pro osobní počítače i počítače Mac, si můžete zvolit, zda použijete funkci zálohování, plánování, synchronizace nebo obnovy.
  • Napájen přes USB 2.0 - disk je plně napájen přes USB 2.0. Nevyžaduje tedy žádný externí zdroj energie.
Technická specifikace:

Kapacity: 160 GB, 250 GB, 320 GB a 500 GB
Rozměry: 127,4 mm x 80,9 mm x 17,2 mm (D x Š x H)
Hmotnost: 160 gramů
Kompatibilita: Win 2000/XP/Vista Mac OS X10.2.8 nebo vyšší
Software: Total Media Backup Software, kompatibilní s PC a Mac
Rozhraní: USB 2.0 (kompatibilní s USB 1.1)
Napájení: přes USB sběrnici
Záruka: 3 roky


Externí disk Apollo od firmy Imation.


Komentáře