Interaktivní displej usnadní spolupráci v kanceláři

První videokonferenční a kolaborační platformu svého druhu – Windows Collaboration Display – představil Sharp. Jde o 70” 4K Ultra HD interaktivní displeje, jež jsou navržené pro podporu a zlepšení týmové práce a které vedle dotykové technologie poskytují i senzory, jež umožňují práci s platformou Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostor určených ke spolupráci.

Interaktivní displej usnadní spolupráci v kanceláři


Windows Collaboration Display (WCD) umožňuje práci se známými nástroji pro produktivitu od Microsoftu, jež jsou mezi pracovníky společností již běžně rozšířené, kupříkladu Office 365.

Podnikům toto řešení zajišťuje digitální základnu pro spolupráci skrze Microsoft Teams, platformu, jež na jednom místě shromažďuje konverzace, obsah i příslušné nástroje.

WCD je vybaven senzorem pro zařízení IoT, jenž napomáhá monitorovat prostředí schůzek. Senzory jsou schopny vracet data zpět na platformu Azure Digital Twins, kde pomáhají facility manažerům monitorovat obsazenost jednání, kvalitu vzduchu, úroveň osvětlení, teplotu a vlhkost.

Tyto funkce jsou součástí vize společnosti Microsoft přinést na pracoviště výkon inteligentního cloudu za využití AI a IoT a nástrojů pro produktivitu s cílem vytvořit produktivnější prostředí s vyšší mírou možnosti spolupráce.

Podniky budou schopny využívat tyto informace pro zlepšené řízení systémů vytápění, klimatizace a rezervace místností na základě skutečně využitého prostoru.

 „WCD se snadno používá a snadno se k němu lze připojit – zkrátka přijdete, připojíte se a můžete spolupracovat – ale také monitoruje vaše prostředí a pomůže s optimalizací těchto podmínek. Displej představuje jednu ze základních komponent pro vytvoření opravdu inteligentní a funkční moderní kancelářské budovy,“ říká Lukáš Krejčů, Visual Solutions Sales Manager CZ/SK, Sharp Electronics CEE.

Úvodní foto: Sharp


Komentáře