iPhone 3G: Nový firmware 2.1 řeší řadu dosavadních problémů!

V pátek společnost Apple vypustila nový firmware ve verzi 2.1 pro svůj iPhone 3G, který údajně měl přinést opravu řady chyb. Podle prvních zpráv došlo ke zvýšení stability hovorů a údajně i ke zrychlení práce ve 3G sítích.V pátek společnost Apple vypustila nový firmware ve verzi 2.1 pro svůj iPhone 3G, který údajně měl přinést opravu řady chyb. Podle prvních zpráv došlo ke zvýšení stability hovorů a údajně i ke zrychlení práce ve 3G sítích.

To odpovídá tomu, co CEO Applu Steve Jobs v uplynulém týdnu slíbil – méně přerušených hovorů a vyšší stabilitu aplikací. Současně bylo opraveno celkově osm zranitelností a došlo k výraznému nárůstu rychlost zálohování pomocí iTunes. Také kontakty se nyní zobrazují rychleji.

Co se týká problémů s 3G sítěmi, v této oblasti sice Jobsem nebylo nic přislíbeno, nicméně podle prvních reakcí je i tak řada uživatelů iPhonu 3G s aktualizací spokojená a mluví o tom, že jim nyní jejich iPhone zobrazuje lepší kvalitu signálu než předtím. To značí, že i na tomto problému se zjevně zapracovalo. Dalším zlepšením je zvýšení výdrže baterie a firmware verze 2.1 přidává také nový generátor playlistu.

Uživatelé nového iPhonu se tedy konečně dočkali odpovídající reakce Applu na jejich stížnosti a podle všeho bude přístroj s novým firmwarem 2.1 již chodit tak jak by měl. Aktualizace se provádí připojením iPhonu prostřednictvím PC nebo Maca k iTunes a současně s aktualizací pro iPhone 3G byla vydána i aktualizace pro přístroje předchozí generace, která pravděpodobně zvyšuje hlavně bezpečnost přístroje.
Nenechte si ujít:
Video: Jaký je nový iPhone 3G od Apple?

iPhone 3G: Příjem signálu je údajně „v normě“

Apple opravuje chyby v iPhone 3G

iPhone 3G: Kolik stojí jeho výroba?

iPhone vytlačuje z trhu konkurenční smartphony

iPhone 3G: Jak jej hodnotí analytici?

iPhone 3G: Apple vydal další opravu, ale problémy přetrvávají

Apple: Firmware 2.1 pro iPhone 3G má vyřešit řadu problémů


Komentáře