Kingston kompletně obmění portfolio SD a microSD karet

Jeden z největších výrobců flash paměťových zařízení Kingston Technology zahájil prodej nové řady SD a microSD karet Canvas Plus. Ta má nahradit dosavadní řadu Canvas inovovanými modely karet s vyšší rychlostí a kapacitou, které jsou zapotřebí zejména pro chytré telefony a digitální fotoaparáty.

Kingston kompletně obmění portfolio SD a microSD karet


Jako první přišla na řadu řada paměťových flash karet Canvas Select Plus, další dvě vyšší řady budou následovat v příštích měsících.

I v nejnižší řady paměťových karet CanvasSelect Plus se zvyšuje rychlost, i kapacita, která může dosáhnout až 512 GB. Karta podporuje standard Class 10 UHS-I a dosahuje rychlostí až 100 MB/s2, což přináší významné zkrácení doby potřebné k přenosu velkého množství dat.

Nové microSD karty Canvas Select Plus jsou optimalizovány pro použití na zařízeních se systémem Android a splňují podmínky výkonnostní třídy A1 pro velmi rychlé načítání a spouštění aplikací. Díky vylepšeným parametrům karet získají uživatelé dostatečnou rychlost a paměťový prostor k lepší práci s fotografiemi ve vysokém rozlišením, 4K videozáznamy nebo multimédii s bohatým obsahem.

Paměťové flash karty Canvas Select Plus se mohou pochlubit také doživotní zárukou a bezplatnou technickou podporou.

Úvodní foto: Kingston


Komentáře