Kombinované KVM pro SOHO

O nové 2portové hybridní KVM přepínače CS52, CS52A a CS52D obohatila svou základní řadu KVM přepínačů Petite společnost Aten. Ty umožňují pružně kombinovat klávesnici PS/2 a myš USB pro připojení dvou počítačů.O nové 2portové hybridní KVM přepínače CS52, CS52A a CS52D obohatila svou základní řadu KVM přepínačů Petite společnost Aten. Ty umožňují pružně kombinovat klávesnici PS/2 a myš USB pro připojení dvou počítačů.
k jedné konzoli (monitor, klávesnice a myš). Všechny tři modely, tj. základní verze CS52, verze CS52A s podporou audia a verze CS52D s funkcemi audia i DVI, se vyznačují propracovaným designem s dálkovým výběrem portu. Uživatelé tak mohou ovládat přepínání portů přímo
z počítače, zatímco samotný hybridní KVM přepínač zůstává uschován někde stranou.
Nové hybridní KVM přepínače Aten jsou určeny pro uživatele kategorie SOHO k ovládání dvou počítačů prostřednictvím jediné konzole (tj. monitoru, klávesnice PS/2 a myši USB).
Hybridní KVM přepínače umožňují uživatelům přepínat mezi počítači pomocí klávesové zkratky, nebo přímo prostřednictvím dálkového přepínače portů, což je malá ovládací jednotka připojená ke KVM pomocí kabelu o délce 1,8 m. Díky ní lze na pracovním stole ušetřit další místo. Ovladač obsahuje tlačítko pro snadné přepínání, přičemž o zvoleném portu informují dvě kontrolky LED a potřebnou stabilitu zajišťuje podložka z neklouzavého materiálu.
Hybridní KVM přepínače jsou již na trhu. Cena činí 34,90 eura (CS52), 39,90 eura (CS52A), resp. 84,90 eura (CS52D) bez DPH.


Komentáře