Lexmark představil nová barevná multifunkční zařízení

Společnost Lexmark představila barevné laserové multifunkční produkty Lexmark X560n a X560dn, které umožňují zákazníkům z oblasti obchodu dosáhnout vysoké kvality profesionálního barevného tisku a zvýšit produktivitu za použití snadno ovladatelného multifunkčního zařízení.Společnost Lexmark představila barevné laserové multifunkční produkty Lexmark X560n a X560dn, které umožňují zákazníkům z oblasti obchodu dosáhnout vysoké kvality profesionálního barevného tisku a zvýšit produktivitu za použití snadno ovladatelného multifunkčního zařízení.

Tiskárna Lexmark X560n je navržena pro zákazníky, kteří často tisknou a kopírují barevné dokumenty, neboť nabízí tisk rychlostí 30 stran za minutu černobíle a 20 barevně. Navíc umožňuje rychlé kopírování a nabízí mnoho funkcí skeneru a faxu. Obsahuje standardní síťové připojení, a proto může být sdílena více uživateli, což umožňuje zredukovat počet zařízení a pomáhá zákazníkům snižovat náklady za energii a spotřební materiál. Model X560dn se navíc vyznačuje možností oboustranného tisku.


S tiskárnou Lexmark X560n mohou uživatelé tisknout profesionální barevné prezentace, brožury, pozvánky a štítky s dobrým poměrem ceny a kvality. Pro ještě vyšší produktivitu disponuje Lexmark X560n automatickým podavačem na 50 listů, který umožňuje efektivnější faxování, skenování a kopírování vícestránkových dokumentů.

Tiskárna Lexmark X560n má snadnou údržbu a jednoduše se obsluhuje. Podle slov výrobce se jedná první barevné laserové multifunkční zařízení v ceně pod 22.000 Kč, ke kterému je možné dokoupit tonerové kazety na 10.000 stran ve všech čtyřech barvách. To umožňuje zákazníkům snižovat náklady na tisk a minimalizovat nepříznivý dopad na životní prostředí sníženým množstvím spotřebovaných tonerových kazet. Navíc Cartridge Collection Program společnosti Lexmark, který je dostupný ve více než 50 zemích, umožňuje zákazníkům vrátit použité tonerové kazety bez dalších nákladů na obnovu nebo recyklaci.

Pro skenování, sdílení a organizaci dokumentů obsahuje Lexmark X560n také software NewSoft Presto! Page Manager Deluxe. Zákazníci mohou využívat software pro konverzi naskenovaných dokumentů do standardního PDF formátu nebo pro převod obsahu dokumentů do tabulek nebo textového editoru za použití optického rozpoznávání znaků (OCR).Komentáře