LG nabízí nový LCD monitor s připojením přes USB

Společnost LG Electronics uvede začátkem března na český trh nový širokoúhlý LCD monitor, pro jehož připojení k počítači stačí USB rozhraní. Model LG Flatron L206WU je primárně určen těm uživatelům, kteří potřebují snadno získat další monitor k notebooku nebo stolnímu počítači.Společnost LG Electronics uvede začátkem března na český trh nový širokoúhlý LCD monitor, pro jehož připojení k počítači stačí USB rozhraní. Model LG Flatron L206WU je primárně určen těm uživatelům, kteří potřebují snadno získat další monitor k notebooku nebo stolnímu počítači.

Potřebuje-li uživatel jednoduchým způsobem rozšířit virtuální pracovní plochu, je LG Flatron L206WU ideální volbou. Po připojení prostřednictvím USB provede monitor automatickou konfiguraci, aby dosáhl v daném operačním systému optimálního výkonu. Pokud je monitoru ponecháno originální nastavení, chová se automaticky jako nová obrazovka, kterou je možné používat nezávisle na obrazovce hlavní. Typickou situací je, kdy uživatel na primární obrazovce tvoří dokument, zatímco na LG Flatron L206WU vyhledává a pročítá podklady.

Tuto periferii jistě ocení i majitelé notebooků, pro něž novinka od LG znamená příležitost snadno získat plnohodnotnou obrazovku pro příjemnější dlouhodobější práci. Monitor si pamatuje své nastavení. Stačí jen připojit USB kabel a začít pracovat.

Grafický čip integrovaný v LCD monitoru LG nastaví nativní rozlišení 1680x1050. Pokud dvě obrazovky nestačí, je možné tímto způsobem připojit k jednomu počítači až šest monitorů zároveň, propojených mezi sebou opět jen běžnými USB kabely. Kromě rozhraní USB patří do bohaté funkční výbavy tohoto monitoru i možnost připojení prostřednictvím DVI-D a D-Sub.

Kontrastní poměr s technologií DFC činí 5000:1 a poskytuje kvalitně podané tóny černé i barevné rozlišení. Flatron L206WU se dále vyznačuje dobou odezvy pouhých 2 ms. Výšková stavitelnost od 35 mm do 140 mm umožňuje přesné zarovnání úrovně s hlavní obrazovkou. Funkce Pivot pak umožní natočení obrazu na výšku pro lepší práci s dokumenty a webovýmu stránkami.
Nenechte si ujít:
Samsung přichází se zárukou na vadné body u svých LCD

Vytlačí OLED technologie klasické LCD panely?

LCD displej pro mobily v kvalitě plochých televizorů

LED dokáže výrazně vylepšit ploché displeje

Hitachi, Canon a Panasonic budou společně vyrábět LCD

Samsung uvádí novou řadu LCD monitorů

LG.Philips představil horké novinky v oblasti velkých LCD panelů

Nový LCD monitor LG Flatron L206WU je certifikovaný pro Windows Vista. V České republice se začne prodávat od března 2008. Cena pro širokoúhlou verzi s úhlopříčkou 20“ byla předběžně stanovena na 8 tis. Kč s DPH.

Flatron L206WU s funkcí Pivot.


Komentáře