Máme univerzální baterii pro jakýkoliv notebook, říká APC-MGE

Společnost APC-MGE rozšířila rodinu produktů Universal Notebook Battery (UNB) o externí napájecí zdroje UNB 50 a tenký UNB 70.Společnost APC-MGE rozšířila rodinu produktů Universal Notebook Battery (UNB) o externí napájecí zdroje UNB 50 a tenký UNB 70.
Prvně jmenovaný napájecí zdroj poskytuje navíc až čtyři hodiny provozní doby v závislosti na typu notebooku a nastavení jeho výkonu. Váží méně než půl kilogramu a snadno se vejde buď do přenosné brašny, nebo vedle počítače - například na vyklápěcí stolek v letadle.
Druhý model lze vložit pod notebook, jemuž dodá navíc až šest hodin provozu. Využívá lithium-polymerové napájecí články. Zařízení je ideální pro dlouhé obchodní cesty nebo pro napájení baterie notebooku, když není dlouhodobě dostupné síťové napětí. Produkt má i integrovaný USB port, pomocí kterého lze napájet jakékoliv mobilní zařízení, které je pro tento typ zdroje připraveno.
Vedle samostatného využití je lze upotřebit i v celé produktové řadě brašen na notebooky Power Ready společnosti APC, které mají speciální kapsy pro mobilní zařízení a obsahují drážky pro vložení napájecích kabelů.


Komentáře