Miniprojektor ve velikosti mobilu uvedla na náš trh firma 3M

Údajně nejmenší profesionální projektor na světě MPro110 uvedla na český trh firma 3M. Rozměry 11,5 cm x 5 cm x 2,2 cm odpovídá velikosti běžného mobilního telefonu a dokáže data a videa ze zařízení, jako jsou videopřehrávače, notebooky, digitální fotoaparáty či kamery, pomocí technologie LED zobrazovat až do úhlopříčkové velikosti 1,5 m. Cena zařízení se pohybuje okolo 8 600 Kč (včetně DPH).Údajně nejmenší profesionální projektor na světě MPro110 uvedla na český trh firma 3M. Rozměry 11,5 cm x 5 cm x 2,2 cm odpovídá velikosti běžného mobilního telefonu a dokáže data a videa ze zařízení, jako jsou videopřehrávače, notebooky, digitální fotoaparáty či kamery, pomocí technologie LED zobrazovat až do úhlopříčkové velikosti 1,5 m. Cena zařízení se pohybuje okolo 8 600 Kč (včetně DPH).
MPro110 je podle výrobce vhodný pro lidi, kteří často pracují na cestách. Díky němu už nepotřebují k prezentaci a promítání tolik pomůcek, miniprojektor 3M lze nosit v kapse, či tašce s notebookem. Novinka výrazně zvyšuje flexibilitu, přitom však promítá velký obraz, který lze snadno sdílet s ostatními.
„Společnost 3M jako leader v promítací technologii přišla s dokonalým řešením, které díky velikosti a možnostem využití umožňuje prezentovat a promítat v nejrůznějším prostředí mimo kancelář,“ dodává Mark Colin, ředitel oddělení 3M Projection Systems Department. Podle něj nový projektor MPro110 nabízí zákazníkům jasné a vysoce kvalitní promítání obrazu doslova z dlaně.
V prostředí s vhodnými světelnými podmínkami dokáže 3M MPro110 promítat fotografie, videa nebo prezentace pomocí technologie LED ve formátu od 6 do 50 palců i více. S hmotností příjemných 150 gramů a malými rozměry nepotřebuje MPro110 s energeticky úspornou LED technikou žádné chlazení, je tak úplně tichý. LED podsvícení miniprojektoru zaručuje dlouhou životnost a vysokou účinnost pro maximální výdrž baterií.
Díky malému litio-iontovému akumulátoru (baterii) je projektor mobilní a nezávislý na zásuvkách. K provozu si ho uživatel připraví za několik sekund.


Komentáře