Nabídka profesionálních displejů Aceru zahrnuje nové řady Business a Value

Nabídku profesionálních displejů o dvě nové řady LCD displejů Business a Value, určené pro profesionální uživatele, kteří požadují vysoce kvalitní zobrazení grafiky i pohodlné sledování monitoru, rozšířila firma Acer.Nabídku profesionálních displejů o dvě nové řady LCD displejů Business a Value, určené pro profesionální uživatele, kteří požadují vysoce kvalitní zobrazení grafiky i pohodlné sledování monitoru, rozšířila firma Acer.
Monitory Acer řady Business, které jsou navrženy a vyvinuty pro každodenní intenzivní používání, se vyznačují vysokou spolehlivostí a snadno čitelným displejem, vhodným pro profesionální uživatele.
Monitory řady B jsou nabízeny v šesti velikostech od 17” a 19” (B173 a B193) s poměrem stran 4:3 po širokoúhlé 19”, 20”, 22” a 24” (B193W, B203W, B223W a B243W).
Monitory využívají inovativní technologii Acer FlxArm, která umožňuje snadné nastavení výšky, naklopení, natočení i otočení displeje. Displej, který lze naklopit o 15° nahoře a 5° dole a dále natočit doprava nebo doleva o 35°, je tedy možné nastavit do optimální pracovní polohy.
Všechny displeje Acer řady B jsou vybaveny rozhraním se dvěma vstupy: VGA pro analogové zařízení a digitálním rozhraním DVI s podporou HDCP.
Řada Acer Value zase představuje vhodnou volbu pro uživatele, kteří chtějí moderní displej s nízkou cenou za palec a špičkovým výkonem v jednoduchém tenkém a elegantním provedení, vhodném do jakéhokoli prostředí. Monitory řady V, navržené pro práci s textem i grafikou, splňují nejvyšší nároky na bezpečnost a spolehlivost, a tedy zajišťují pohodlnou práci s nejvyšší produktivitou.
Řada Value je tvořena displeji s úhlopříčkou 17” a 19” s poměrem stran 4:3 a širokoúhlými displeji o velikostech 19“, 20“, 22“ a 24” s poměrem stran 16:10, které může uživatel snadno zabalit a vzít si s sebou – stačí jen stisknutím tlačítka oddělit monitor od stojanu.
Displeje nové řady V zobrazují v kontrastnímu poměru 2000:1 až 3000:1, krátké době odezvy 5 ms a svítivosti až 400 cd/m2.


Komentáře