Nové profesionální videoprojektory představil Acer

Novou řadu profesionálních videoprojektorů s podporou pro technologii DLP, jež jsou určeny pro náročný trh malých a domácích kanceláří, jakož i malých a středně velkých podniků, představila firma Acer.Novou řadu profesionálních videoprojektorů s podporou pro technologii DLP, jež jsou určeny pro náročný trh malých a domácích kanceláří, jakož i malých a středně velkých podniků, představila firma Acer.
Projektory řady Professional se podle výrobce vyznačují se dlouhodobě vysokým výkonem, dobrou ergonomií, mobilní univerzálností a minimálními celkovými náklady po celou dobu životnosti.
Projektory Acer jsou vybaveny technologií Acer ColorBoost, která zlepšuje podání barev u projektorů DLP. Tato technologie optimalizuje reprodukci barev a zaručuje živý, naprosto realistický obraz i v pastelových odstínech. Spojením zcela nového šestibarevného kolečka, výkonného algoritmu pro zpracování obrazu a progresivní technologie lampy dosahuje technologie Acer Colorboost naprosto nové kvality barev s vysokým jasem a kontrastním poměrem.
Pro zjednodušení obsluhy společnost Acer vybavila své projektory softwarovou technologií Empowering, která je určena pro snadné a bezproblémové ovládání projektorů Acer. Jediné stisknutí tlačítka Empowering zprostředkuje okamžitý přístup k utilitám pro nastavení, zobrazování a sledování času, které přispívají k dosažení vyšší produktivity.
Součástí nové řady jsou modely P5370W, P5280, P7270i a P7280.


Komentáře