Nové velkoformátové tiskárny pro kanceláře a obchodní grafiku představil Canon

Uvedení dvou nových barevných velkoformátových tiskáren imagePROGRAF LP17 a imagePROGRAF LP24 na evropský trh oznámila firma Canon. Novinky jsou určeny pro podniky, vzdělávací organizace, maloobchod a instituce státní správy a lze je využít k tisku široké škály plakátů, například propagačních sdělení, nástěnných či organizačních map.Uvedení dvou nových barevných velkoformátových tiskáren imagePROGRAF LP17 a imagePROGRAF LP24 na evropský trh oznámila firma Canon. Novinky jsou určeny pro podniky, vzdělávací organizace, maloobchod a instituce státní správy a lze je využít k tisku široké škály plakátů, například propagačních sdělení, nástěnných či organizačních map.
Obě zařízení nabízejí i možnost tisku bez okrajů a tisk v úsporném režimu. Díky velkým LCD displejům poskytují imagePROGRAF LP17 a imagePROGRAF LP24 uživatelsky přátelské rozhraní. Tichý provoz, ktery neruší při práci, pak ocení uživatelé kanceláří.
Tiskárna imagePROGRAF LP17 vytiskne dokument velikosti A2 do 20 sekund, imagePROGRAF LP24 dokument velikosti A1 do 33 vteřin, vše při rozlišení 1 200 dpi. Tiskárny jsou dodávány společně s uživatelsky přátelským softwarem PosterArtist, kompatibilním s aplikacemi společnosti Microsoft. PosterArtist umožňuje zákazníkům vytvářet plakáty v pěti jednoduchých krocích bez odborných znalostí a nutnosti přístupu k obrazům ve vysokém rozlišení.
„Nová zařízení přinášejí znalostí z oblasti profesionálního velkoformátového tisku do prostředí kanceláře,“ uvádí Martin Lucký, produktový manažer divize Canon Business Solutions pro velkoformátový tisk. „imagePROGRAF LP 17 i imagePROGRAF LP24 splňují ty nejvyšší požadavky na přesnost a rychlost. Konzistence obrazu a přesná reprodukce textů dává plakátům vytištěným na imagePROGRAF LP17 a imagePROGRAF LP24 vzhled profesionálního tiskového výstupu.


Komentáře