Océ uvádí na trh stroj CS665 Pro

Jsou to necelé dva roky, co Océ rozšířilo své produkční barevné portfolio o řadu CS620/ 650 Pro. Jednalo se o výkonná produkční zařízení s rychlostí tisku až 65 A4 stran za minutu. Tyto stroje v produkčním portfoliu Océ doplňovaly digitální tiskové systémy Océ CPS, které zůstávají v portfoliu i nadále, ovšem řada CS620/650 Pro se dočkala svého nástupce.Jsou to necelé dva roky, co Océ rozšířilo své produkční barevné portfolio o řadu CS620/ 650 Pro. Jednalo se o výkonná produkční zařízení s rychlostí tisku až 65 A4 stran za minutu. Tyto stroje v produkčním portfoliu Océ doplňovaly digitální tiskové systémy Océ CPS, které zůstávají v portfoliu i nadále, ovšem řada CS620/650 Pro se dočkala svého nástupce.

V současné době Océ uvádí na trh barevné produkční multifunkční zařízení Océ CS665 Pro. To pracuje na stejném principu jako jeho předchůdci – elektrofotografická technologie laserového typu. Jedná se skutečně o produkční tiskový stroj, jehož doporučené měsíční zatížení je 20 000 – 100 000 A4 obrazů měsíčně, ve špičce až 300 000 A4 obrazů za měsíc. Rychlost tisku až 65 A4 stran za minutu dělá z tohoto stroje nejrychlejší barevné zařízení na řezané formáty v nabídce Océ.

Nový stroj CS665 (na obrázku vlevo) nabízí široké možnosti konfigurace. Systém lze konfigurovat s různými variantami vstupních zásobníků papíru, finišování a v neposlední řadě i kontrolerů - vestavný EFI Fiery kontrolér jako základ, externí EFI Fiery pro větší výkon, ale také skutečný high-end kontrolér CREO. Na straně finišování lze kombinovat různé moduly. K dispozici jsou sešívací a brožurové finišery, velkokapacitní stohovač, skládací jednotka s možností vkládání příloh a děrování a také lepená vazba V2.

Všechny zásobníky papíru umějí vlastní formáty papíru až do velikosti 330 x 487 mm. Ze všech zásobníků je možno tisknout oboustranně až do gramáží 256 g/m2, v každé konfiguraci je minimálně jeden zásobník, ze kterého je možno tisknout až na papíry do gramáže 300 g/m2. Vstupní kapacita zásobníků papíru je 1750 – 7500 listů papíru, což při rychlosti tisku 65 A4/minutu dovoluje tisknout až 7,5 hodin aniž by obsluha musela doplňovat papír.

Velice dobrá kvalita tisku podle slov výrobce otevírá tomuto stroji dveře nejen do větších centrálních rozmnožoven nebo copy/print shopů, ale také do komerčních tiskáren, DTP studií nebo reklamních agentur.Komentáře