Oki: dejte sbohem outsourcingu tisku

Model C9650 s rychlostí tisku až 40 stránek za minutu a s účinnějším zabezpečením uvedla na náš trh firma Oki. Novinka podle výrobce umožňuje firmám omezit outsourcing tisku a vytvářet profesionální barevné a černobílé dokumenty ve formátu až A3++ přímo v kanceláři.Model C9650 s rychlostí tisku až 40 stránek za minutu a s účinnějším zabezpečením uvedla na náš trh firma Oki. Novinka podle výrobce umožňuje firmám omezit outsourcing tisku a vytvářet profesionální barevné a černobílé dokumenty ve formátu až A3++ přímo v kanceláři.
C9650 firmám nabízí integraci tisku do jednoho efektivního a nákladově výhodného zařízení. Zároveň přináší možnost tisknout působivé materiály ve větších objemech, a to přímo na pracovišti. Díky nadstandardní podpoře různých typů médií až do gramáže 300 g/m2 včetně 1,2 metru dlouhých bannerů a volitelné dokončovací jednotce zaručuje nová C9650 bezproblémové zpracování široké škály materiálů. Kromě toho C9650 uživatelům nabízí účinnější síťové zabezpečení, a představuje tak bezpečné, univerzální řešení A3 barevného tisku ve firmách. Model je určen pro oddělení s 20 a více uživateli.
C9650 obsahuje volitelnou duplexní jednotku pro oboustranný tisk formátu A4 i A3. Nástroj správy barev Graphic Pro zase umožňuje stahování barevných profilů pro precizní řízení barevného podání přímo na pevný disk tiskárny. Kromě toho obsahuje tiskárna C9650 celou řadu integrovaných funkcí pro zabezpečení tisku, jako je bezpečné smazání, šifrování dat a ochrana heslem, které chrání citlivé údaje a brání neautorizovanému přístupu. Pro zajištění lepšího přehledu o finančních výdajích obsahuje C9650 řízení tisku Print Control pro snadnou správu a monitorování přístupu síťových uživatelů k barevnému tisku.
„Nová tiskárna C9650 rozšiřuje naši nabídku cenově dostupných a vysoce kvalitních A3++ barevných tiskáren. Zvláště se hodí do firem, které vyžadují výkonný tisk, maximální flexibilitu a konkurenční provozní náklady,“ řekl Josef Klinger, specialista OKI na barevný tisk.


Komentáře