Podívejte se na luxusní smartwatch značky LG

Společnost LG jen dva týdny před začátkem Světového mobilního kongresu ve Španělsku představila své nové chytré hodinky LG Watch Urbane zaměřené na movitější zákazníky.

Podívejte se na luxusní smartwatch značky LGLG představilo luxusní smartwatch Urbane

Společnost LG jen dva týdny před začátkem Světového mobilního kongresu ve Španělsku představila své nové chytré hodinky LG Watch Urbane zaměřené na movitější zákazníky.

LG Watch Urbane mají stejné specifikace, jako LG G Watch R: 1,3palcový P-OLED displej s rozlišením 320 x 320 pixelů umístěný na kulatém ciferníku, procesor Snapdragon 400 na frekvenci 1,2GHz, 512 MB paměti RAM a 4 GB místa k ukládání dat.

O dostatek energie se stará 410mAh baterie. Od jiných chytrých hodinek však má LG Watch Urbane odlišovat jejich design - podle oficiálního prohlášení LG jsou hodinky určené pro „kosmopolitní jedince na úrovni“.

Watch Urbane mají nerezové tělo a 22mm vyměnitelný kožený pásek. Zařízení běží na operačním systému Android Wear a je odolné vůči vodě a prachu. Kromě jiného jsou hodinky opatřeny senzorem, který měří tep uživatele.

Rozměry zařízení nejsou zatím známy, podle LG je však tenčí, než G Watch R, jejichž tloušťka je 9,7 mm. Jasné zatím není ani to, kolik budou hodinky stát. I když LG hodinky ve svém prohlášení označuje jako "luxusní", lze si jen těžko představit, že by stály o moc více, než G Watch R, které se prodávají za 300 dolarů (cca 7000 Kč).

Podle prvních fotografií hodinky vypadají slibně. LG totiž pochopilo, že aby smartwatch začali nosit normální lidé, musejí chytré hodinky vypadat klasičtěji. Podrobnější informace o Watch Urbane budou zveřejněny již za dva týdny na Světovém mobilním kongresu.

Úvodní foto: LG

Galerie

Komentáře