Pořízení svých tiskových strojů usnadnil nulovým pronájmem Xerox

Dosavadní nabídku tiskáren a multifunkčních zařízení dostupných financováním přes tzv. nulový pronájem, tedy bez navýšení ceny, rozšířila firma Xerox. Pronájem je zajišťován přímo společností Xerox a je spojen se servisní smlouvou.Dosavadní nabídku tiskáren a multifunkčních zařízení dostupných financováním přes tzv. nulový pronájem, tedy bez navýšení ceny, rozšířila firma Xerox. Pronájem je zajišťován přímo společností Xerox a je spojen se servisní smlouvou. Ke strojům, které si takto lze pořídit nově patří černobílé laserové tiskárny Phaser 4510 a Phaser 5550, dále barevné laserové tiskárny Phaser 6360 a Phaser 8860, černobílé multifunkční zařízení Phaser 3635MFP, WorkCentre M230i, WorkCentre 5225, WorkCentre 56xx a barevná multifunkční zařízení Phaser 6180MFP, WorkCentre 73xx, DocuColor 242/252/260.
Možnost financování nulovým pronájmem nadále platí i pro barevné multifunkční zařízení pro formát A3 WorkCentre 7232/7242 a barevnou laserovou tiskárnu pro formát A3 Phaser 7760.
„Pronájem neboli leasing svých produktů poskytujeme od roku 1997, kdy jsme ho začali nabízet korporacím na velká tiskařská řešení. Od letošního roku nabízíme formou pronájmu i kancelářské stroje,“ říká Tomáš Krýsl, ředitel divize Office a marketingu společnosti Xerox Czech Republic. „Navíc přicházíme s nabídkou nulového pronájmu, kdy nejsou pravidelné splátky navyšovány a zákazník tak na konci platebního období za stroj nezaplatí ani korunu navíc. Snažíme se tak usnadnit firmám přístup ke kvalitním strojům pro jejich podnikání.“
Po celou dobu nájemní smlouvy Xerox v rámci servisní smlouvy zajišťuje provoz zařízení. Zákazník se tak stará pouze o doplňování papírů.
Pronájem zařízení financuje Xerox sám bez účasti třetích stran jako je leasingová společnost nebo banka. Díky tomu také může zákazníkům ušetřit čas a posílat pouze jednu fakturu, která zahrnuje jak platby za pronájem stroje, tak za jeho servis.
Nulový pronájem poskytuje Xerox i bez akontace, takže není nutné uvolňovat okamžitě finanční prostředky.


Komentáře