Pretec má CF kartu s rekordní kapacitou i rychlostí

Společnost Pretec, zabývající se výrobou paměťových karet, podobně jako již minulosti, představila další kartu s nejvyšší kapacitou na trhu. Po kartě SDHC 8GB a CompactFlash 16GB (2006) nyní přichází na trh s další novinkou – paměťovou kartou CompactFlash s rekordní kapacitou, rychlostí a odolností – Pretec CompactFlash 233x 48GB.Společnost Pretec, zabývající se výrobou paměťových karet, podobně jako již minulosti, představila další kartu s nejvyšší kapacitou na trhu. Po kartě SDHC 8GB a CompactFlash 16GB (2006) nyní přichází na trh s další novinkou – paměťovou kartou CompactFlash s rekordní kapacitou, rychlostí a odolností – Pretec CompactFlash 233x 48GB.

Tato karta byla představena na letošním veletrhu CES v Las Vegas a zatím ještě není v masové výrobě. Nicméně i na český trh již brzy (konkrétně koncem února) dorazí další zajímavý model od Pretecu, kterým je karta CompactFlash 333x 24GB, určená zejména pro profesionální fotografy.

Karta Pretec CF 333x využívá nejnovější CF 4.0 specifikaci, je založena na nejpokročilejší 50nm technologii s čipem SLC NAND a životnost karty má být 10x vyšší než životnost typické CF karty na trhu. Data můžete přenášet o 200% až 500% rychleji než s běžnými CF kartami – rychlost čtení až 50MB/s a rychlost zápisu až 40MB/s.

Pretec CF333x 24GB tak nabízí téměř stejnou kapacitu jako 5 DVD nebo 35 kompaktních disků a lze na něj uložit kolem 20 000 fotografií ve standardním rozlišení nebo zhruba 6000 MP3 nahrávek.
Nenechte si ujít:
Canon představil žhavé novinky v čele s exkluzivním fotoaparátem

8GB CompactFlash Kingstonu nabízí propustnost až 45 MB/s.

Full HD monitor LG za 13 tisíc

LED dokáže výrazně vylepšit ploché displeje

Hitachi, Canon a Panasonic budou společně vyrábět LCD
Komentáře