Produkční tiskárnu s ochranou tisku proti padělání představil Canon

Zařízení imagePress C1+, pětibarevnou digitální produkční tiskárnu, využívající technologii Clear toner, uvedla na náš trh firma Canon. Kromě digitálního tisku, kvalitou srovnatelného s ofestem, nabízí simulaci parciálního laku a další speciální efekty. Další možností využití této technologie je například vodotisk, který zabrání padělání tištěných dokumentů nebo jejich nežádoucímu množení.Zařízení imagePress C1+, pětibarevnou digitální produkční tiskárnu, využívající technologii Clear toner, uvedla na náš trh firma Canon. Kromě digitálního tisku, kvalitou srovnatelného s ofestem, nabízí simulaci parciálního laku a další speciální efekty. Další možností využití této technologie je například vodotisk, který zabrání padělání tištěných dokumentů nebo jejich nežádoucímu množení.
Petr Jetel, Customer and Channel Marketing, Professional Printing, říká: „Canon imagePRESS C1+ otevírá zcela nové možnosti aplikací pro uživatele digitálních tiskáren a dovoluje tak zvýšit přidanou hodnotu tisku.“
Tiskárny a designéři teď podle výrobce mohou speciálně pro imagePRESS C1+ navrhnout produkty, které dříve nebylo možné tisknout digitálně: například fotoalba s efektní povrchovou úpravou, plakáty nebo důvěrné dokumenty. Zákazník tak dosáhne výrazného navýšení přidané hodnoty při minimálním zvýšení nákladů.


Komentáře